Yardım Uygun İşletim Sistemi

oguncelikk

Üye
Ustalarım Selamlar, size bir konuda danışmak istiyorum. Elimde biraz eski casper laptop var, özelliklerinden dolayı hangi windows sürümünü önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler. ( Windows 8.1 64 bit pro build 9600 kullanıyorum ve sürekli siyah ekran sorunu yaşıyorum )
1607273691888.png

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    5.8 KB · Görüntüleme: 8
Ustalarım Selamlar, size bir konuda danışmak istiyorum. Elimde biraz eski casper laptop var, özelliklerinden dolayı hangi windows sürümünü önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler. ( Windows 8.1 64 bit pro build 9600 kullanıyorum ve sürekli siyah ekran sorunu yaşıyorum )Ekli dosyayı görüntüle 14059

Cihazınız kötü sayılmaz Windows 10 x64 Rahatlıkla kurabilirsiniz.

Tavsiye - Windows 7-8.1-10 x86 x64 Turkish MSDN İSO Dosyası | GSM TURKEY

Siyah ekran sorunu, ekran kartından dolayı mı yaşıyorum sizce

Siyah ekran sorunu, ekran kartından dolayı mı yaşıyorum sizce

Windows 10'da hiç bir sürücü kurmayın o şekilde deneyin.Kendisi tüm sürücüleri tanıyacaktır.
Donanımsal bir sıkıntıda olabilir ısıdan kaynaklı olabilir.Sürücüdende kaynaklanabilir.
Çift ekran kartı varsa cihazınızda intel olanın sürücülerinide kurun.

Windows 10'da hiç bir sürücü kurmayın o şekilde deneyin.Kendisi tüm sürücüleri tanıyacaktır.
Donanımsal bir sıkıntıda olabilir ısıdan kaynaklı olabilir.Sürücüdende kaynaklanabilir.
Çift ekran kartı varsa cihazınızda intel olanın sürücülerinide kurun.
Adsız.png
şu şekilde gözüyor ekran kartı

Evet çift ekran kartınız var bu durumda sürücü kurmalısınız.Öncelikle Intel sonra Nvidia ekran kartı sürücülerini kurun.Üretici sitenizden indirebilirsiniz Windows 8.1 için olan sürücüler büyük ölçüde windows 10'ada uyumlu.
Teşekkürler

Geri
Üst Alt