Yardım Vertex Impress Spring IMEI Repair

Rikoby

Üye
elimde Bitane Vertex Impress Spring var imei sin yazmaliyim hangi boxla veya hangi islemci oldugunu bilmiyorum yardim edermisiniz ustalar

Miraclebox la spd secip islemcisi Spreadtrum SC9832 secip write imei yapiyorum done. oluyor ama değişmiyor / Android menusundanda Repair imei spd secip yapiyorum oda degisti yaziyor ama bisey olmuyor
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun çözüldü
Gizli İçerik
Sc7715 imei tool sayesinde Telefonu Kapatip programda imei leri yazip starta basip usb ya takip bekliyoruz ve islem tamamdir tekrardan guc tuşuyla telefonu açiyoruz işlem başarılı ayni ek deki resim gibi olacakdir
1561136131409.png

Geçmiş olsun. Değişik değişik marka Modeller var. İlk defa duydum bu markayı.
Teşekkür ederim bana böyle bilinmeyen modeller çok geliyor elimden geldiği kadar sorunu çözüp siteye atacağım :)) her ihtmale karsi yardim olarak açıyorum belki bişeyleri yanlış falan yaparım.

Teşekkür ederim bana böyle bilinmeyen modeller çok geliyor elimden geldiği kadar sorunu çözüp siteye atacağım :)) her ihtmale karsi yardim olarak açıyorum belki bişeyleri yanlış falan yaparım.
Bilinmeyen cihazlar geldiği zaman MTK veya Qualcomm cihazlarının yazılım yedeğini cihazdan çekip paylaşırmısınız

Geri
Üst Alt