c9b31fc83196f7c50737352c10ddd109.jpg

Şifre casper2641

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel V Tab Lite 3 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool V5.1804 ile yükleme yapabilirsiniz. Benim de kullandığım bu cihaz hakkında daha fazla detay konu altından sorabilirsiniz.

Ayrıca bu cihaz için root paylaşımı da yapacağım.

Şifre casper2641

elimde bu cihazdan var format all+download şeklinde sp flash tool ile rom atıcam vestel v tab 7 lite 3 bu şekilde rom atılırsa açılır mı logoda kalmaz değil mi ?

iyi günler, romu yazılım ile flashladım tik işareti çıktı ama suan tablet hiç açılmıyor, herhangi bir tepki vermiyor ?
aynisi oldu admin ark yardımcı olabilecek kimse var mi acaba
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

aynisi oldu admin ark yardımcı olabilecek kimse var mi acaba
sarji full yaptim 5 saat ekran suresi alıyordum kanera ters gosteriyor diye bu romu attim vtab73 lite.. aynisi fakat format sorunsuz atıldı bir daha da acilmadi .. batarya falan sarz olmuyor pc de gormuyor tekrar atmak istedim olmadi tepki yok.. recovery falan hicbirine tepki vermiyo sanki sarzi yok gibi.. fakat full yani .. henüz yeni oldu

sorunu çözdüm teşekkür ederim ilginizden dolayı sağlıcakla kalın.
ilker sorunu nasil cozdunuz acaba yardimci olur musunuz demek ki cozumu varsa bende yapabilirim

ilker sorunu nasil cozdunuz acaba yardimci olur musunuz demek ki cozumu varsa bende yapabilirim
ark sorun çözüldü format atilmis..tepki vermiyordu fakat bir reset butonu var igne yardımı ile oradan reset butonuna bastim..sonra power tusu derken vestel yazisi belirdi ve surum yukseldi sorunsuz simdi kamera ters olayi da çözüldü

Moderatör tarafında düzenlendi:

ark sorun çözüldü format atilmis..tepki vermiyordu fakat bir reset butonu var igne yardımı ile oradan reset butonuna bastim..sonra power tusu derken vestel yazisi belirdi ve surum yukseldi sorunsuz simdi kamera ters olayi da çözüldü
geçmiş olsun.Bu cihaza ne zaman yazılım atsam sarjı full olsa bile bi anda sıfırlanıyor açılmıyor kalıyor öyle sebebinide anlamadım root da yapamıyorum her türlü root yöntemini denedim ama olmuyor cihazın stock rom'u bile sorunlu twrp derledim bu cihaza lakin onu bile yükleyince cihaz hiç açılmıyor sanki üzerinde oynama yapılmasın diye engellenmiş.

aynı sorun yazılım yükledim şuan hiç tepki yok çözümü bulabildinmi

Rica ederim. Vestel V Tab Lite 3 hala bende ama dokunmatik kırıldı. Cihaza twrp kurduk, root yaptık değişik yazılımlar yükledik en son çocuk yere düşürdü dokunmatik bozuldu.
hocam bu tabletten aynısı bende var custom rom lazım varsa verebilir misiniz?

link çalışmıyor düzeltme şansınız varmı

Geri
Üst Alt