ebircan35

Üye
Vestel Vtab 7020 Tablet Stock Rom İhtiyacı bulunmaktadır. Değerli yardımlarınızı rica ederim.

İNDİR

Edit : Yazılım eklendi.
Ücreti 40TL dir.
Almak isteyenler yorum kısmından bildirebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vestel Vtab 7020 Tablet Stock Rom İhtiyacı bulunmaktadır. Değerli yardımlarınızı rica ederim.
Bu cihazın yazılımına bende baktım hiç bir yerde yok. Cihazın içini açarak ana kart resimlerini konuya atarsanız benzer başka Tabletlerin yazılımını bulabiliriz.

Karaborsa :) Sağlam bulursam hemen emmc dump yapcağım
EFT Dongle ile yeni bir yöntem bulduk hem yedek alıyor hemde aldığımız yedeği SP Flash Tool ile yükleme yapabiliyoruz. Bir kaç deneme daha yapacağız emin olunca paylaşırız.

bu nasıl forum sitesi bu nasıl yardımlaşma her işi paraya dökmüşsünüz.İlk defa böyle bir foruma denk geldim 7020 rom lazım 40 tl istiyorsunuz neye istinaden ? pis herif al forumunu başına çal

bu nasıl forum sitesi bu nasıl yardımlaşma her işi paraya dökmüşsünüz.İlk defa böyle bir foruma denk geldim 7020 rom lazım 40 tl istiyorsunuz neye istinaden ? pis herif al forumunu başına çal
Beyinsizlere zaten dosya satmiyoruz. Gule güle

ynt tesekkur

Merhaba elimde bir arkadaşın vtab 7020 vestel tableti var.Benden rica etti bakmam için. Cihaz vestel yazısında açılıp kapanıyor.hard reset yapmak için recovery menusu ne geldıgım zaman recovery menusunu okeylıyorum .menu gelmıyor yıne vestel yazısı gelıyor.rom atmakmı gerekıyor.Ayrıca bilgisayar usb yi tanımıyor. devamlı usb cihazınız arızalı diyor driver kurdum yine olmadı.Acaba 40 tl verdiğim zaman sorun duzelırmi.
Saygılarımla.

Merhaba elimde bir arkadaşın vtab 7020 vestel tableti var.Benden rica etti bakmam için. Cihaz vestel yazısında açılıp kapanıyor.hard reset yapmak için recovery menusu ne geldıgım zaman recovery menusunu okeylıyorum .menu gelmıyor yıne vestel yazısı gelıyor.rom atmakmı gerekıyor.Ayrıca bilgisayar usb yi tanımıyor. devamlı usb cihazınız arızalı diyor driver kurdum yine olmadı.Acaba 40 tl verdiğim zaman sorun duzelırmi.
Saygılarımla.
Merhabalar öncelikle Hoşgeldiniz.

Sorununuz ile alakalı önce cihazın recovery ekranına girip format atın. Sonrasında sorun çözülmez ise alternatif yöntemler arayalım.

Format atmak için

Cihazı kapatın 20 saniye bekleyin.
Cihazın ses açma tuşuna basılı tutarken POWER tuşuna basın.
Vestel logosu geldiği anda POWER tuşundan elinizi çekin ses açma basılı kalsın.
Yatmış vaziyette android gelirse, power tuşuna basılı tutarken ses açmaya basın. Bu işlemi hızlı şekilde yapın cihaz kapanmadan. Sonrasında format atabilirsiniz.

merhaba 7020 yazılıma ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

Merhabalar öncelikle Hoşgeldiniz.

Sorununuz ile alakalı önce cihazın recovery ekranına girip format atın. Sonrasında sorun çözülmez ise alternatif yöntemler arayalım.

Format atmak için

Cihazı kapatın 20 saniye bekleyin.
Cihazın ses açma tuşuna basılı tutarken POWER tuşuna basın.
Vestel logosu geldiği anda POWER tuşundan elinizi çekin ses açma basılı kalsın.
Yatmış vaziyette android gelirse, power tuşuna basılı tutarken ses açmaya basın. Bu işlemi hızlı şekilde yapın cihaz kapanmadan. Sonrasında format atabilirsiniz.
nasıl alabılırım yazılımı

ALMAK ISTIYORUM BEKLIYORUM TESEKKURLER

V TAB 7020 MODELIDIR
ANAKART NO EM_T8570_V6.0 MO E

Geri
Üst Alt