Çözüldü Vestel V Tab 7810 FRP Reset [Kesin Çözüm] %100 Test Edilmiştir

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel V Tab 7810 cihazına kesin çözüm olarak sunacağım google account sorunu nasıl ortadan kalkar onu anlatacağım. Bu İşlem için elinizde sağlam bir hafıza kartı olması yeterlidir.

Yapılışı ;
1. Burada bulunan dosyayı indirin. ve hafıza kartına atın.
2. Cihazı Wi-Fi bağlayın.
3. Hafıza kartını cihaza takın.
4. Ekranda çıkan SD kart seçeneğini tamam deyin.
5. SD Kart içine girerek apex launcher kurun.
6. Apex launcher ile Ayarlar > Kilit Ekranı ve Güvenlik > Diğer Güvenlik Ayarları > Cihaz Yöneticileri > Find My Device yi devre dışı bırakıyoruz.
7. Sonra google girin ve Google Play Services apk indirin ve cihaza kurun.
8. -Sonra Ayarlar>Uygulamalar> Sağ üstteki 3 oktadan Sistem Uygulamalarını göster> Google Hesap Yöneticisi ve Google Play Services(Google play hizmetleri) devre dışı bırakılır.
9. technocare apk yüklenir ve Ayarlar> Cloud ve Hesaplar>Hesaplar>Hesap Ekle> Google hesabını seçerek hesap girilir.
10. Sonra devre dışı bıraktığımız Google Hesap Yöneticisi ve Google Play Services(Google play hizmetleri) etkinleştirip cihazı yeniden başlatıyoruz ve işlem tamamlanmış oluyor.

2543621d6e7256695d6c4cd8e6b0e1f4.jpg

Find My Device bulamıyorum biraz detaylandırman mümkün mü

üstat sağolasın detaylı anlatmışsın ama nerde yanlış yapıyorum anlamadım şimdi apex ayarları var bide normal ayarlar normal ayarladan aramada yapsam bulunmuyor güvenlikten cihaz yöneticisine giriyor gerisi yok

üstat sağolasın detaylı anlatmışsın ama nerde yanlış yapıyorum anlamadım şimdi apex ayarları var bide normal ayarlar normal ayarladan aramada yapsam bulunmuyor güvenlikten cihaz yöneticisine giriyor gerisi yok
Diğer güvenlik ayarları kısmında var.

üstat kusura bakmayın yordum sizi bu android 7.0 bunda diyer güvenlik seçeneği yok

Merhaba Dostum. Tüm kalbimle diyorum emeğin için çok ama çok teşekkür ederim. Gerçekten çok detekci ve yardım sever birisin.

ustam çok güzel anlatmış olup bende faydalandım teşekür ediyorum birşey de denedim 7. Sonra google girin ve Google Play Services apk indirin ve cihaza kurun. cihazın kendi Google Play Services indirmeden de denedim sadece devre dışı bırakıncada oluyor.tabiki herşey ustamızın anlatıldığı gibi yapılacak ama size nekadar teşekür etsem azdır sağolun varolun

google play hizmetleri devre dışı bırakılmıyor tuş aktif değil

öncelikle emeginize sağlık
bendeki cihazda google play services apk indirdim (son sürüm) ve kurdum
google play hesap yöneticisi devredışı bıraktım ama google play hizmetleri devredışı bırak butonu açılmıyor (tıklanmıyor )

Geri
Üst Alt