silivriserdar

Genel Moderator
Vestel-V-TAB-7810_501_1.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel V Tab 7810 cihazına ait stock rom paylaşacağım. Yazılımı SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

Cihazın ana kartına ait resimler
buradadır.

Alternatif:

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş emeğine sağlık yalnız atarken 1042 hatası veriyor komple formatladım sp flash tool üzerinden şimd, h,ç açılmiyor daha frp idi

bende de vestel 7810 tablet var. Fabrika ayarına yükledim sonrasında google accaunt kısmını bir türlü geçemiyorum. FRP atamadım yani bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz? Detaylı bir şekilde nasıl yapmamız gerekiyor.

bende de vestel 7810 tablet var. Fabrika ayarına yükledim sonrasında google accaunt kısmını bir türlü geçemiyorum. FRP atamadım yani bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz? Detaylı bir şekilde nasıl yapmamız gerekiyor.
Sitemizde konusu vardı. O konuya bakarak yapabilirsiniz. Yalnız püf noktası olarak. Power tuşunun yanında bulunan reset tuşuna basılı tutarak cihazı saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Frp kırılacaktır. Takıldığınız yerden konu yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

yazılım yuklerken 4032 hatası veriyor yardım edemısınız

yazılım yuklerken 4032 hatası veriyor yardım edemısınız
Bu cihaza fastboot rom yapmayı düşünüyorum. Yapınca sitede paylaşacağım.

Eğer cihazınız çalışıyorsa cihazı öncelikle unlock yapın. Sonra fastboot komutları ile yazılımı yükleyin.

Abi bir kaç defa girişimde bulundum ama başarılı olamadım bugün tatildeyim yarın tekrar denerim abi inşallah olumlu sonucu yazarım :)
Bugün de uğraş biraz bakalım sonuç ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Geri
Üst Alt