Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu bağış işi vicdansızlıktır, kusura bakmayın.anneme zar zor bu tabletten hediye aldm çöp çıktı düzeltmek için bidahamı para vereceğiz

bu bağış işi vicdansızlıktır, kusura bakmayın.anneme zar zor bu tabletten hediye aldm çöp çıktı düzeltmek için bidahamı para vereceğiz[/QUOTE
Servise Gönderebilirsiniz Hocam

servise yolladım zaten, aynı sürümü yükleyip tekrar yolladılar

bu bağış işi vicdansızlıktır, kusura bakmayın.anneme zar zor bu tabletten hediye aldm çöp çıktı düzeltmek için bidahamı para vereceğiz
Hata bizde kusura bakmayın, bir daha asla geliştirme yapmayız.

Ben 1 ayda çıkarttım bu romu, ücretsiz alabileceğinizi falan sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Bu arada; Vicdansız sizsiniz !

Hata bizde kusura bakmayın, bir daha asla geliştirme yapmayız.

Ben 1 ayda çıkarttım bu romu, ücretsiz alabileceğinizi falan sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Bu arada; Vicdansız sizsiniz !
xda'da hergün bir rom çıkartıyorlar 1 tanesi para istememiştir, ortalık rom kaynıyor biz Türk'ler birşey yaptıkmı direk para,para,para yeterki zora düşmeyelim... neyse kolay gelsin aç gözlüler.

xda'da hergün bir rom çıkartıyorlar 1 tanesi para istememiştir, ortalık rom kaynıyor biz Türk'ler birşey yaptıkmı direk para,para,para yeterki zora düşmeyelim... neyse kolay gelsin aç gözlüler.
XDa da iyi vakitler geçirmeniz dileğiyle

Yanlış düşünüyorsun üstüne birde yapan kişiye laf söylüyorsun. O sitede çok özel olmadığı sürece paylaşılmıyor. Burada zaten zamanı gelince gerekli dosyalar da paylaşımı yapılıyor. Birde orada bağış sistemi mevcut inanın orada ki insanlar indikten sonra minet için bağışta bulunuyor.

1. O tableti alıp hata yapmış iseniz o sizin suçunuz bizim değil.
2. O tablet beni elimde vardı ve arkadaşa ben gönderdim yazılımını düzeltti şimdi kullanıyorum. Bunun için tam 1 ay uğraştı.
3. xda dediğiniz site dakika da bilmem kaç lira para kazanıyor. Bizim sitenin ayakta durması ve paylaşımların devam etmesi için emeğimizin karşılığını istememiz ne kadar suç.
4. Biz aç gözlü değiliz ama sen beleşçisin. Vestel firmasının yazılım sorunlu ürettiği cihazın sorumlusu neden biz olalım.

Konu Kilit. Gerekli testler yapıldı yazılım yüklemesi hiç bir şekilde olmadı.
Farklı bir yöntem ile yeni konu açılacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt