silivriserdar

Genel Moderator

Konunun Altına Şifre Yazılmıştır Şifre Nedir Diye Sormayınız.

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Vestel V Tab Z1 cihazına ait stock rom dosyasını paylaşacağım.

Yazılımı sağlam cihazdan çektik. EFT Pro ile çekilmiştir. SP FLASH TOOL ile yüklemeye uygundur.

Yazılımı siteye katkısı olan sitede aktif olan üyelerimize ücretsiz verilecektir.

DOSYA TEST EDİLMEDİ. Yükleme yaparken önce sadece system seçip deneyin sonra recovery modda format atın. Açılmaz ise ardından boot recovery seçerek yükleme yapın recovery modda format atın. Güvenli şekli böyledir.

Şifre: Gsmturkeyz1rm

Son düzenleme:
dosya bozuk silin lutfen cihaz bende olmus

SP flash tool ile boundary check hatası alıyorum yüklerken hangi versiyonu kullanmamız gerek 2-3 tane farklı versiyon denedim ama hala aynı hata

Yazılımı ne yaptıysam şu scatter dosyası hata verdi hangi sp flash toolda denediniz lütfen dönüş yaparmısınız

Serdar abi dosyayı yükleyemiyoruz. Tekrar düzeltip yükler misin ?

Konuya bakan varmı o kadar kişi yazmış dönüş yapan yok bakın çalışmıyor ise paylaşım yapmayınız

Serdar abi dosyayı yükleyemiyoruz. Tekrar düzeltip yükler misin ?
Dosyayı ben deneme yapmadım. Sadece elime cihaz geldi EFT Pro ile bu cihaz gelmişken çekeyim dedim. Eğer elinizde EFT Pro varsa büyük ihtimalle sorunsuz yüklenir.

Ama EFT Pro ile çekilen yazılımlar SP FLASH TOOL ile yüklemeye uygun olur. Elinde cihaz olan varsa sitenin WhatsApp hattına yazarsa bu yazılımı da indirsin. Yazılımı EFT Pro veya CM2 Dongle ile yükleyip deneriz. Sonra da yazılımı cihazdan bu sefer CM2 ile çekeriz.​

Son düzenleme:
selamün aleyküm çözüme ulaşan var mı yardımcı olur musunuz

Bu romda düzelme mevcutmu denenen cihazlar brick olmuş sağlam testli rom mevcutmu acaba

varmı elinde sağlam yazılımı olan acaba

Geri
Üst Alt