• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Vestel Venüs 5.5 V Yazılım Yükleme Sorunu

8 Eyl 2019
6
1
3
merhaba dostlar benim telefonum Vestel Venus 5.5V telefonumun ekranı açılmıyor tamamen siyah
bende qfil ile rom atmayı denedim olumlu sonuç alacakken qfil hata verdi
telefonumu download moda almam gerek fakat telefonun ekranı açılmıyor sadece kırmızı ışığı yanıyor , download moda nasıl alabilirim lütfen yardım eder misiniz şimdiden teşekkürler

Kerem47

Süper Kullanıcı
Moderator
13 Eki 2018
1,894
5,444
113
17
İstanbul
merhaba dostlar benim telefonum Vestel Venus 5.5V telefonumun ekranı açılmıyor tamamen siyah
bende qfil ile rom atmayı denedim olumlu sonuç alacakken qfil hata verdi
telefonumu download moda almam gerek fakat telefonun ekranı açılmıyor sadece kırmızı ışığı yanıyor , download moda nasıl alabilirim lütfen yardım eder misiniz şimdiden teşekkürler
Ustam cihazı baglayıp aygıt yöneticisinde ne görünüyor resim atarmısın

Kerem47

Süper Kullanıcı
Moderator
13 Eki 2018
1,894
5,444
113
17
İstanbul
ustam cihazın tuşlarına basılı tut bu moddan çıksın tekrar girsin sonra qfil ile yazılımı yükle
Ses kısma + açma kapama tuşu
Ses açma + açma kapama tuşu
Ses kısma + Ses açma + açma kapama tuşu
deneyin hangisi olursa

22 Eki 2018
266
958
93
Site adresi
Ses açma+ses kısmaya basılı tutarak kabloyu takarak EDL Moduna alacaksın.Bataryayı çıkartarak işlem yaparsan başarı ihtimali daha yüksektir.

29 Ağu 2019
79
28
18
Ben bu model de EMMC arızası olmayan telefon daha görmedim, venüs 5.5V versiyonlarında EMMC slikonsuz ve lehimler çok zayıf, en ufak bi kasılmada EMMC atıyor, bence hiç uğraşmayın derim, yeni bi telefon alın saç boyası masrafından kurtulursunuz.

Üst Alt