MErhaba, VESTEL TEK HAT 1GB v1.26.0-MM olan dosyaların "part2" dosyası sitede upload edilmemiş. Kontrol edip düzeltme şansınız var mı ? Teşekkür ederim.

Zaten başka şansım olmadığı için indirdim, fakat part2 olmadığı için hata verdi. Elimde vestel vsp355s model var. 2gb mı 1gb mı bilemiyorum. Aslında bu işlerden pekte anlamıyorum ama yazılım atmam gerek, çünkü telefon açılmıyor. Umarım 2gb versiyonu olur. Yine de teşekkür ederim

Zaten başka şansım olmadığı için indirdim, fakat part2 olmadığı için hata verdi. Elimde vestel vsp355s model var. 2gb mı 1gb mı bilemiyorum. Aslında bu işlerden pekte anlamıyorum ama yazılım atmam gerek, çünkü telefon açılmıyor. Umarım 2gb versiyonu olur. Yine de teşekkür ederim
vsp355s için değil bu hocam, buraya göz atın.

Gizli İçerik

vestel venus v3 5000 2gb leo içinde bu sürüm olur mu kesin ya denediğim hiç biri olmadı son bunu deniyorum anca ekran açılıyo başka bişey olmuyo yardımcı olun lütfen
Merhaba öncelikle Hoşgeldiniz.

Cihaz Nasıl bu duruma geldi?

usta bn yazılımı attım telefon açıldı ama hafıza dolu sistem yer kaplıyo napacam yardım et

vestel tek hat v2.35.0-N (DENENDİ) bu link kırık yeniler misiniz ? indirme linki kırık ?

birde oreo gelir mi sizce ? bana en son eylül 2018 güvenlik yaması geldi 3-4 tane birden güvenlik yaması içeriyormuş güncelledim şuan vestel venüs 5000 2 gb eylül 2018 güvenlik yaması var. ?

birde oreo gelir mi sizce ? bana en son eylül 2018 güvenlik yaması geldi 3-4 tane birden güvenlik yaması içeriyormuş güncelledim şuan vestel venüs 5000 2 gb eylül 2018 güvenlik yaması var. ?
Gelmez. Vestel hiçbir cihazında 1 yükseltmeden öteye gidemedi. 5000 da kutudan 6.0 ile çıktı ve 7.0'ı atlayıp 7.1 aldı. Oreo alması imkansız.

Gelmez. Vestel hiçbir cihazında 1 yükseltmeden öteye gidemedi. 5000 da kutudan 6.0 ile çıktı ve 7.0'ı atlayıp 7.1 aldı. Oreo alması imkansız.
hımm keşke alsa iyi olurdu yaa,birde bu cihaz için hiç rom yok yaa :( bi önce ki telefonum gm 4g idi onda miui resurrection flyme vs vs baya yazılım gelmişti, oreo-nougat-pie-marsmallow bir sürü romları yani yazılım'ı var. Babamın eski telefonunu kullanıyorum yani vestel venüs 5000 2 gb kullanıyorum. Keşke bunada rom felan çıksa.

Geri
Üst Alt