Bende de Vestel cihazı, 16GB ta 15,8GB dolu, formatta işe yaramıyor, nadıl bi yedekse bu.

Bende de Vestel cihazı, 16GB ta 15,8GB dolu, formatta işe yaramıyor, nadıl bi yedekse bu.
İlginç
Yazılım yüklemeyi denediniz mi
Emmc arızası gibi birşey se yazılı dan sonra açmaya bilir cihaz

İlginç
Yazılım yüklemeyi denediniz mi
Emmc arızası gibi birşey se yazılı dan sonra açmaya bilir cihaz

Değil, şebeke sorunu var diye android 7 versiyonunu bulup attım lakin aynı sorunu aynı romda herkes yaşıyor anlaşılan, zaten inen zipi açtığımda yüksek boyutlu bir sürü sistem dosyası var, birde burdakini deneyeceğim.

Değil, şebeke sorunu var diye android 7 versiyonunu bulup attım lakin aynı sorunu aynı romda herkes yaşıyor anlaşılan, zaten inen zipi açtığımda yüksek boyutlu bir sürü sistem dosyası var, birde burdakini deneyeceğim.

Tamam recovery modda wipe cache ikşsinide yapınca hafızafa 10gb yer açıldı, diğer konudaki vestel romunda wipe filan yapsamda 16gb dolu açılıyordu.

Yükleyecek arkadaşlar Turkcell için Turkcell romunu, Vestel için vestel romunu yüklesinler.

Birde root konusunda bilgisi olan varmı?

Tamam recovery modda wipe cache ikşsinide yapınca hafızafa 10gb yer açıldı, diğer konudaki vestel romunda wipe filan yapsamda 16gb dolu açılıyordu.

Yükleyecek arkadaşlar Turkcell için Turkcell romunu, Vestel için vestel romunu yüklesinler.

Birde root konusunda bilgisi olan varmı?
Buradan twrp indirip root yapabilirsiniz

Hocam winrardapart 2 ve part 4 cilt bozuk hatası veriyor, mobilden 3gb çöp oldu bizim.

Recovery moda girince format atın açın.
bu cihaza ait verdiğiniz hiçbir yazılm çalışmıyor,cihaz açılmıyor hepsini denedim ve tek tek recovery den formatladım,konuyu kaldırmanızı rica ediyorum milletin çalışan cihazını bari pert etmeyin lütfen.

Geri
Üst Alt