Bende şöyle bi sorun var telefon düştü ve hiç açılmıyor tepki vermiyor bu hayata döndürülebilirmi ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    33.6 KB · Görüntüleme: 45
Bende şöyle bi sorun var telefon düştü ve hiç açılmıyor tepki vermiyor bu hayata döndürülebilirmi ?
Yazılım yükleyerek deneme yapabilirsiniz. Yazılım yüklendikten sonra sorun devam ederse büyük ihtimalle sorun donanımsal. Bir teknik servise vermeniz lazım.

Yazılım yükleyerek deneme yapabilirsiniz. Yazılım yüklendikten sonra sorun devam ederse büyük ihtimalle sorun donanımsal. Bir teknik servise vermeniz lazım.
Sizce bataryadan kaynaklanıyor olabilir mi ben öyle düşünüyorum yazılım atmayı denedim fakat tam bir rom dosyası bulamadım buldum atamadım telefon vestel venüs 5000 cevabınız için teşekkürler

02:04:29: {ERROR: Could not write to '\\.\COM4', Windows API WriteFile failed! Your device is probably *not* on this port, attempted 100 times}
Writing log to 'C:\Users\kullanıcı\AppData\Roaming\Qualcomm\QFIL\COMPORT_4\port_trace.txt', might take a minute
Log is 'C:\Users\kullanıcı\AppData\Roaming\Qualcomm\QFIL\COMPORT_4\port_trace.txt'
Download Fail:FireHose Fail:FHLoader Fail:process fail
Finish Download
qfil bu hatayı verdi

02:04:29: {ERROR: Could not write to '\\.\COM4', Windows API WriteFile failed! Your device is probably *not* on this port, attempted 100 times}
Writing log to 'C:\Users\kullanıcı\AppData\Roaming\Qualcomm\QFIL\COMPORT_4\port_trace.txt', might take a minute
Log is 'C:\Users\kullanıcı\AppData\Roaming\Qualcomm\QFIL\COMPORT_4\port_trace.txt'
Download Fail:FireHose Fail:FHLoader Fail:process fail
Finish Download
qfil bu hatayı verdi
Cihaz düşmeden dolayı bu şekilde olduysa büyük ihtimal sorun donanımsal. Bir teknik servise vermeniz doğru olur.

prog_emmc_firehose_8909_ddr.mbn bu dosyayı seçince program yanıt vermiyor yardımcı olucak varmı?

prog_emmc_firehose_8909_ddr.mbn bu dosyayı seçince program yanıt vermiyor yardımcı olucak varmı?
Qpst programini kaldirip tekrar kurun veya baska pc varsa onda deneyin

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tek hatlı olan türkcell için olan rom bir uyarı yazarsanız kimse sıkıntı çekmez

Daha indirmedimde part dosyası nSıl oluyor

Vestel V3 5000 2GB yazılımı

Bu yazılımı indirdikten sonra yükleyebilmek için birde Qfil aracınıda indirmeniz lazım
Qfil aracını BURADAN indirebilirsiniz.

Vestel V3 5000 2GB Single ( Tek hatlı ) yazılımını BURADAN indirebilirisiniz
Vestel V3 5000 2GB Dual (çift hatlı) yazılımını
BURADAN indirebilirisiniz
İndirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarın
Qfil programını kurup açın.
Select Build Type işaretleyin ve Select Programmer başlığı altındaki Browse ye basıp indiridiğiniz dosyanın içine girin
prog_emmc_firehose_8909_ddr.mbn isimli doyayı seçin
Download başlığı altında Load Xml ye basın
Raw program unsparse ve patch dosyasını sırayla seçin.

Telefonu kapatın. ses kısma ve ses açma tuşlarına basılı tutarak usb kablonuzu telefona bağlayın
Download butonuna basın
işlemin bitmesini bekleyin
rom bozuk cihazı bootloopa düşürüyor

Geri
Üst Alt