silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel telefonlarına ait bir çok yazılım mevcuttur. Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi.

Dosya içerisinde yükleme programları da mevcuttur.

Ayrıca son çıkan Vestel Z10 yazılımını da paylaşacağım.

Konu altından yorum yapanlara şifreyi vereceğim.

Vestel Venüs V3 5010 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5020 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5040 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5040 2 gb Stok Rom

Vestel Venüs V3 5070 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5580 Stok Rom

Vestel Venüs V3 4.5 V0.17 Stok Rom

Vestel Venüs 5 Stok Rom

Vestel Venüs 5.5 Stok Rom

17ccb349eed3ed18b85b3dea7c1faa21.jpg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel telefonlarına ait bir çok yazılım mevcuttur. Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi.

Ayrıca son çıkan Vestel Z10 yazılımını da paylaşacağım.

Konu altından yorum yapanlara şifreyi vereceğim.

Vestel Venüs V3 5010 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5020 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5040 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5040 2 gb Stok Rom

Vestel Venüs V3 5070 Stok Rom

Vestel Venüs V3 5580 Stok Rom

Vestel Venüs V3 4.5 V0.17 Stok Rom

Vestel Venüs 5 Stok Rom

Vestel Venüs 5.5 Stok Rom

17ccb349eed3ed18b85b3dea7c1faa21.jpg

5580'in MM sürümü var mı? Düz olan Operatör değil. Bu arada Vestel Cloud'un kullandığı arşivi vermeniz daha iyi olmaz mı. Tüm telefonlar var Z20'ye kadar.

Şifre = casper2641
Sormak istediğim bir şey var yardımcı olursanız sevinirim. Bende V3 5010 var telefonda şebeke sorunu vardı. Bende 5010 rom indirdim kurdum. 5010 Dyno Light V2.35.1 Vodafone - Nougat kurduğum rom bu. Ama artık hem wifi hemde şebeke çalışmıyor. Bunun ilk aldığımız zaman ki 6.0 marshmellow halini bulmamız mümkün değil mi acaba. Çünkü yukarıda söylediğim rom dışında 5010 romların hiçbirisinde telefon açılmıyor. Bunu nasıl çözebiliriz. Bir bilginiz varmı acaba

Stock rom yüklenirse sorun giderilir. Telefon eskisi gibi çalışır.
Fakat şebeke arızası muhtemelen donanımsal bir problem.

Sormak istediğim bir şey var yardımcı olursanız sevinirim. Bende V3 5010 var telefonda şebeke sorunu vardı. Bende 5010 rom indirdim kurdum. 5010 Dyno Light V2.35.1 Vodafone - Nougat kurduğum rom bu. Ama artık hem wifi hemde şebeke çalışmıyor. Bunun ilk aldığımız zaman ki 6.0 marshmellow halini bulmamız mümkün değil mi acaba. Çünkü yukarıda söylediğim rom dışında 5010 romların hiçbirisinde telefon açılmıyor. Bunu nasıl çözebiliriz. Bir bilginiz varmı acaba
Yazılımı yükledikten sonra format atın. Sorun gene devam ederse bende bakayım eski romlar dan varsa paylaşım yaparım.

Yazılımı yükledikten sonra format attım ama sorun düzelmedi. Mesela açılış ekranı bile değişti artık. Venüs yazısı renkli bir şekilde hareketlenerek açılıyordu. Artık android yazıyor sadece ve açılıyor.

Merhaba yükleme programını bulamadım nereden temin edebilirim bana dönüş yapabilirmisiniz telefonum v3 5580 yazılımı çöktü tamirciler yazılımı olmadığı için yapamadık dedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba yükleme programını bulamadım nereden temin edebilirim bana dönüş yapabilirmisiniz telefonum v3 5580 yazılımı çöktü tamirciler yazılımı olmadığı yapamadık dedi

Merhaba yükleme programını bulamadım nereden temin edebilirim bana dönüş yapabilirmisiniz telefonum v3 5580 yazılımı çöktü tamirciler yazılımı olmadığı için yapamadık dedi
Uğraşmak istememişler yada yada yazılım bilgisi eksiktir o servisin.

dosya içerisindeki yükleme programını bulamadım adını yada yenisini atabilme imkanınız varmıdır

Geri
Üst Alt