Vestel Venüs V3 5010 IMEI Repair İşlemi

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel Venüs V3 5010 cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım. Bu İşlem için herhangi bir box veya ücretli araca ihtiyaç yoktur.

Cihazınızın ekranından #*20081111# tuşlayın test on yapın ve aygıt yöneticisinde Qualcom adlı bir driver olması lazım. O driver varsa sıkıntı yoktur. Yoksa Qualcom usb driver indirmeniz gerekir.

Burada bulunan aracı indirin ve com yazısının yanı sizin cihazın com bağlantısı ile o zaman cihazınızın original imei numarasını yazın ve Start deyin.

Örnek resim.

503c97ae788dcf405396264b26378dd1.jpg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel Venüs V3 5010 cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım. Bu İşlem için herhangi bir box veya ücretli araca ihtiyaç yoktur.

Cihazınızın ekranından *#20081111# tuşlayın test on yapın ve aygıt yöneticisinde Qualcom adlı bir driver olması lazım. O driver varsa sıkıntı yoktur. Yoksa Qualcom usb driver indirmeniz gerekir.

Burada bulunan aracı indirin ve com yazısının yanı sizin cihazın com bağlantısı ile o zaman cihazınızın original imei numarasını yazın ve Start deyin.

Örnek resim.

503c97ae788dcf405396264b26378dd1.jpg

malesef kodu girdim olmadı bir hareket yinedesağol başka yolu varsa paylaşırsan sevinirim

Ufak bir ayrıntı vereyim. kodu girip On yaptıktan sonra o ekranı kapatmadan işlemi yapın yoksa driversorunu yaşarsınız. Saygılar. Emeğine sağlık.

Ellerinize Sağlık. Çalışıyor oldu.

bütün bağlantıyı kurdum.imeili yazdim bisey olmadı root istiyiyor mu bu

root gerekmiyor.telefonu kapatip açinca imeil olayi çözüldü.ama gene de şebeke gelmiyor.çok az çekiyor.sorunu donanimsal sanirim.tinerle temizledim ama faydasi olmadi
Az çekiyorsa donanımsaldır. Sıvı almış olabilir. Darbeden olabilir.

şebeke hatası verdi bu şekilde yapınca efs yada qcn yedeği olan varsa paylaşabilirmi acaba cihaz venüs v3 5010

birde şu hangi yazılımda kod veriyor onu verebilirsen çok iyi olacak.

Geri
Üst Alt