Yardım Vestel Venüs V3 5010 Rom Lazım

teşekürler usta ama dosya bozuk rardan cıkmiyor

Merhaba v tab 1050 var elimde sanırım rom atılmış wifi çalışmıyor orjinal rom unu bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.

Dosyayı defalarca indirip yazılım attım. Original vestel servis yazılımıdır. TeamViewer verirseniz bakarım.
ben kurdum bu yazılımı telefon venüs yazısı gelip yeniden başlıyor, sonra tekrar aynı venüs yazısında kalıp kendini resetliyor sürekli, telefon hiç açılmıyor. ben mi yanlış yaptım acaba. Qfil programı ile yükledim.

ben kurdum bu yazılımı telefon venüs yazısı gelip yeniden başlıyor, sonra tekrar aynı venüs yazısında kalıp kendini resetliyor sürekli, telefon hiç açılmıyor. ben mi yanlış yaptım acaba. Qfil programı ile yükledim.
Yazılımı yüklemiş ise birde el format atın. Gene açılmaz ise cihazda donanımla alakalı bir sorun olabilir.

daha önce android 6.0.1 di sorun yoktu. yükledikten sonra açılmadı. formatta atttım durum aynı. android 6 yazlımını bulma ihtimalimiz varmı?
Vestel bölümünde olması lazım. Vestel arşiv vardı sitemizde bakın.

sitedeki bütün romları denedim. hiçbiri olmuyor. sadece versiyon 2.35 olanla telefon açılıyor. ondada wifi ile bluetooth çalışmıyor ve telefon aşırı ısınıyor. telefon muhtemelen sadece kendi orjinal rom u ile çalışıyor. daha eski rom lar arşivinizde mevcutsa yüklerseniz memnun olurum. iyi akşamlar.

sitedeki bütün romları denedim. hiçbiri olmuyor. sadece versiyon 2.35 olanla telefon açılıyor. ondada wifi ile bluetooth çalışmıyor ve telefon aşırı ısınıyor. telefon muhtemelen sadece kendi orjinal rom u ile çalışıyor. daha eski rom lar arşivinizde mevcutsa yüklerseniz memnun olurum. iyi akşamlar.
Arşive müsait bir zamanda bakıp upload ederim.

Geri
Üst Alt