Stock Rom Vestel Venüs V3 5040 1 GB Orjinal Rom

• Konbuyu başlatan ch4ron
  • Başlangıç tarihi
C

ch4ron

Vestel Venüs V3 5040 1 GB Orjinal Rom bulamadım hiçbir yerde acaba yedeği olan varmı upload edecek cihazım hard reset sonrası açılmadı siyah ekranda kaldı orjinal rom yükleyeceğim ama bulamıyorum

EDİT=ÇÖZÜLDÜ

Burada

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adsız.png

Hocam teli kapadım usb bağladım güç tuşlarına bastım port geldi download dedim status kısmında bi kaç şey yazdı ve dondu tıklarsam yanıt vermiyor diyecek ve kapanacak donması normal mi bekleyeyim mi?

Cihazı nesi var? Nasıl bu hale geldi?

Hocam telefonu bi ara kingroot ile rootladım sonra sildim sonra bi kaç ay sonra sıfırlamak istedim sıfırladım sıfırlama işleminin sonun kurulum sihirbazı durdu hatası verdi ana ekrana girmiyordu launcher uygulaması indirip çözdüm sonra tekrar root atıp kurulum sihirbazı uygulamasını kaldırdım sonra tekrar sıfırlamak istedim ama tabi kurulum sihirbazını kaldırınca hard resette atınca telefonu açtım sözleşme ekranı geldi ileri dedikten sonra siyah ekranda kaldı o yüzden stock rom atmak istiyorum şimdide qfilde bu var

Hocam telefonu bi ara kingroot ile rootladım sonra sildim sonra bi kaç ay sonra sıfırlamak istedim sıfırladım sıfırlama işleminin sonun kurulum sihirbazı durdu hatası verdi ana ekrana girmiyordu launcher uygulaması indirip çözdüm sonra tekrar root atıp kurulum sihirbazı uygulamasını kaldırdım sonra tekrar sıfırlamak istedim ama tabi kurulum sihirbazını kaldırınca hard resette atınca telefonu açtım sözleşme ekranı geldi ileri dedikten sonra siyah ekranda kaldı o yüzden stock rom atmak istiyorum şimdide qfilde bu var
Anladım peki 1 GB olduğuna eminmisiniz?

Evet hocam bellek kısmında 900 mb ram gözüküyordu 500 kullanım oluyordu ordan biliyorum başka öğrenebileceğim yer varsa kontrol edeyim ama büyük ihtimal 1 gb
Tamam o zaman büyük ihtimalle bu yazılım uyacak.

Geri
Üst Alt