Yardım Vestel Venüs V3 5040 Açılmıyor

• Konbuyu başlatan vukeya
  • Başlangıç tarihi
V

vukeya

Merhaba arkadaşlar vestel tel getirdi arkadaş sadece şarj ışıgı yani kırmızı ışı yanır başka bir tepki yok pc taktım driver bölümünde qualcomm hs-usb qdloader 9008
yazıyor sadece qfilden rom denedim 2 tane 2gb olan versiyonu luk rom birde 1 gb olan için rom denedim olmuyor hata veriyor arkadaş bilmiyor kaç gb oldugunu telin

2019-07-27 13:21:03.423 Download Fail:FireHose Fail:FHLoader Fail:process fail
2019-07-27 13:21:03.425 Finish Download
error veriyor ne yapabilirm?

Ses + ve açma tuşundan recovery menüsüne ulaşabiliyor musun ?

Merhaba arkadaşlar vestel tel getirdi arkadaş sadece şarj ışıgı yani kırmızı ışı yanır başka bir tepki yok pc taktım driver bölümünde qualcomm hs-usb qdloader 9008
yazıyor sadece qfilden rom denedim 2 tane 2gb olan versiyonu luk rom birde 1 gb olan için rom denedim olmuyor hata veriyor arkadaş bilmiyor kaç gb oldugunu telin

2019-07-27 13:21:03.423 Download Fail:FireHose Fail:FHLoader Fail:process fail
2019-07-27 13:21:03.425 Finish Download
error veriyor ne yapabilirm?
Geçen hafta aynisi vardi elimde. Bataryadan yapıyordu o problemi. Akilli şarj ile 1 saat şarj ettim bataryası açıldı

hmm olabilir 2 gündür böyle imiş ama kırmızı ışık yanıyor şarj almaz demi bu durumda ?

şimdi telde batarya uçlarını ölçtüm 4.2v geliyor bu bataryayı şart etmez mi ama ?

şimdi farklı qfil ile yazılımı yükledim ama tel gene aynı durumda kırmızı şarj lambası yanıyor ama tepki yok

başka batarya yok akıllı şarj cihazım yok ama sabaha kadar şarj da kaldı 4.2v geliyor batarya dolması lazım enazından sarj taktıgım zaman ekran şarj oluyor işareti çıkması lazım değilmi ?

başka batarya yok akıllı şarj cihazım yok ama sabaha kadar şarj da kaldı 4.2v geliyor batarya dolması lazım enazından sarj taktıgım zaman ekran şarj oluyor işareti çıkması lazım değilmi ?
Bence sorun batarya ile ilgili eğer donanımsal bir sorunu yoksa.​

şimdi şarj takalı tel kırmız lamba yanıyor açma kapa tuşuna basınca kırmızı lamba gidiyor o gidiş bataryayı çıkarım takınca geri geliyor

"Qualcomm HS-USB QDLoader 9008” modunda kaldı çıksa belki açılcak ama çıkmıyor

şimdi o moddan çıkmış ama gene aynı tel amper almıyor çok değişik farklı batarya denedim aynı onun batarya yı farklı tele taktım çalıştı teli öktüm bende arka taraf sanki böyle oksitlenmiş gibiydi tinerledim ama ayn değişen bişe olmadı

Böyle durumlarda teknik servise vermek en iyi yöntem.​

Geri
Üst Alt