Hocam şuan böyle bi hata verdi ve telefonu da açamıyorum tamamen gitti telefon yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 15512181166943953060443556863317.jpg
    15512181166943953060443556863317.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 22
arkadaşlar bu twrp ile wipe battery stats yapabiliyormuyuz

yapmadım hocam yükleyemedim zaten galiba flash tool ile yükleniyorr nasıl yüklendiğinide bilmiyorum zahmet olmazsa anlatırmısınız
SP Flash Tool ile yazılım yükler gibi yükleme yapacaksınız. Sitemizde SP Flash Tool ile yazılım nasıl yüklenir konularına bakın.

SP Flash Tool ile yazılım yükler gibi yükleme yapacaksınız. Sitemizde SP Flash Tool ile yazılım nasıl yüklenir konularına bakın.
peki teşekkürler ben samsung galaxy aceden venus 5580 e geçiş yaptım bu işlerde acemiyim kusurar bakmayın ayrıca soruma net cevap alamadım twrp yüklersem wipe battery stats seçeneği var mı

peki teşekkürler ben samsung galaxy aceden venus 5580 e geçiş yaptım bu işlerde acemiyim kusurar bakmayın ayrıca soruma net cevap alamadım twrp yüklersem wipe battery stats seçeneği var mı
Wipe battery status derken daha açıklayıcı olurmusunuz. Ne gibi birşey istiyorsunuz anlamadım.

samsung galaxy ace de cwm recoveryde böyle bir seçenek vardı wipe battery stats yapınca batarya kalibre ediliyordu
TWRP Yükleme yaparsanız var mı yok mu görürsünüz. TWRP de ben hiç görmedim böyle bir özellik. CWM çok eski bir custom recovery.

Ben bunu nasıl yüklemesini yapacam yardımcı olurmsunuz.

Unlock yaptıktan sonra yükleme yapacaksınız. Bilmiyorsanız hiç bulaşmayın.
Aslında biliyorumda ve bulaştım bile ama. yanlış bilgi verilmişki belkiki tam dosya düzenemesi olmamış.
scatter açtım düzeltim işlem başarılı oldu teşekkürler.
Bilmiyenler için hazır dosya.

Dosya

Ekli dosyalar

• Vestel VIA 3 5580 TWRP+Root.zip
    12.3 MB · Görüntüleme: 85
Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece nougat romda iseniz kurabilirsiniz.
Tarafımca portlandı denendi
Sp Flash Tool ile kur.
TWRP

SCATTER
Selam,ben bunu çok aradım ve bulunca sevindim ama,2 kez kurdum ilkinde açıldı şifre istedi iptal dedim sistem yedeği aldım başlat dedim telefon açılmadı..stok rom yükledim tekrar kurdum bu kez stok recovery ile açıldı olmadı yani hata nerede? en az 20 kez telefon root ladım twrp yükledim ama bunda yapamadım? 3.18.35 sürüm 5 ocak 2018 bunlarda doğr?

Geri
Üst Alt