s.a dediğiniz gibi başka pc de yaptım yükleme yaptı rom ama telefon yine açılmıyor pc görüyor ama bir tek şarja takınca açılıp kapanıyor bilginiz varmı neden böyle???

s.a dediğiniz gibi başka pc de yaptım yükleme yaptı rom ama telefon yine açılmıyor pc görüyor ama bir tek şarja takınca açılıp kapanıyor bilginiz varmı neden böyle???
Yazılım Yükleme İşlemi Biitktan Sonra Cİhaza Hard Reset Atın

Yazılım Yükleme İşlemi Biitktan Sonra Cİhaza Hard Reset Atın
2019_10_30_11_57_IMG_0480.JPG
2019_10_30_11_57_IMG_0480.JPGsadece bu ekrana giriyor

z10 na rom atıyorum telefon sadece şarda açılıp kapanıyor hiç bir tepki yok nedeni nedir sizce

yazılımı QFIL ile attım QFIL File Horse ayarlarından Erase all Before download tikini seçtim rom yükleme sonrası İMEİ dahil EFS Dosyası da silindi. İMEİ işini hallettim fakat EFS dosya yedeğim olmadığı için WİFİ çalışmıyor...Mümkünse Z10 EFS yedeğini buraya link atabilir misiniz. Barış Kardeş
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Z10 EFS Acil Arkadaşlar Yokmu atan

Son düzenleme:
yazılımı QFIL ile attım QFIL File Horse ayarlarından Erase all Before download tikini seçtim rom yükleme sonrası İMEİ dahil EFS Dosyası da silindi. İMEİ işini hallettim fakat EFS dosya yedeğim olmadığı için WİFİ çalışmıyor...Mümkünse Z10 EFS yedeğini buraya link atabilir misiniz. Barış Kardeş
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Z10 EFS Acil Arkadaşlar Yokmu atan

V.İ.P bölümümüzde yedekleri mevcut.Ancak diğer ustalarımız vermek isterse buraya atabilir.Müsait olduklarında atarlar.İyi forumlar.

İndirdiğimiz dosyalar partlı halde. Nasıl kuracağız? hepsini tek dosyada mı birleştirmek gerekiyor?

Geri
Üst Alt