Yardım Vestel Venüs 5.0 X VSP250S Açılmama Sorunu

ozmeniletisim71

VIP Üye
herkese iyi akşamlar kolay gelsin şöyle bir sorunum var yine malesef

1.cihaz daha önce vestel yazısında kaldığı için cihaza qfil aracıyla yazılım attıldı cihaz düzeldi
2.iki gün sonra cihaz tamamen kapandı hiç bir şekilde yazılıma girmiyor açmıyor şuan malesef
3.resimlerde görüldüğü gibi sorunlar var umarım düzelir

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    53.5 KB · Görüntüleme: 124
  • Adsızbbb.jpg
    Adsızbbb.jpg
    88.2 KB · Görüntüleme: 119
Batarya deneyin ilk önce. Sonra açmaz ise yazılım atmayı deneyin. Gene açmaz ise büyük ihtimalle emmc arızasıdır.

Batarya deneyin ilk önce. Sonra açmaz ise yazılım atmayı deneyin. Gene açmaz ise büyük ihtimalle emmc arızasıdır.
usta elimdeki batarya sıfır batarya yazılım atıyorum şöyle bir hata alıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 80
herkese iyi akşamlar kolay gelsin şöyle bir sorunum var yine malesef

1.cihaz daha önce vestel yazısında kaldığı için cihaza qfil aracıyla yazılım attıldı cihaz düzeldi
2.iki gün sonra cihaz tamamen kapandı hiç bir şekilde yazılıma girmiyor açmıyor şuan malesef
3.resimlerde görüldüğü gibi sorunlar var umarım düzelir
2 gün önce aynı cihaz geldi. Yazılım da yükledim fayda etmedi.
Şansa elimde batarya vardı. Denedim açıldı cihaz.

@undefined, kardeş bi sorum var ama

merhaba yazılım attım fakat şifreleme başarısız oldu diye hata veriyor.. telefonu sıfırla diyor

Samsung Format atın. Ama cihaz büyük ihtimalle emmc sorunu var.
samsung format atın ne demek oluyor hocam? sıfırla deyince recovery moda atıyor, wipe yaptığımda ise baya bekliyor siliyor ama reboot yapınca yine cihaz sifrelendi diyor.

samsung format atın ne demek oluyor hocam? sıfırla deyince recovery moda atıyor, wipe yaptığımda ise baya bekliyor siliyor ama reboot yapınca yine cihaz sifrelendi diyor.
Yanlış yazmışım sadece format atın.​

Geri
Üst Alt