Bu şekilde aldık, bana sanki hattı verecek ayaklardan biri bazen okuyamadığı için simi görse bile hat veremiyor gii geldi, nette araştırdım birçok Vestel modelinde aynı sim gördüğü halde ağ bulmama yada bulsada bağlanmama sorunu olduğunu gördüm.

Bu şekilde aldık, bana sanki hattı verecek ayaklardan biri bazen okuyamadığı için simi görse bile hat veremiyor gii geldi, nette araştırdım birçok Vestel modelinde aynı sim gördüğü halde ağ bulmama yada bulsada bağlanmama sorunu olduğunu gördüm.
Ordan yapacağını sanmam da şöyle deneyin isterseniz "sim takıp yeniden başlatın. Simin takılı olduğu yere bastırarak telefonun açılmasını bekleyip bakın şebeke gelcekmi?"

Denedim nadiren simi görüyor, gördüğndede şebeke gösergesi içi boş üçgen şeklinde yani şebeke yok.

selam vestel venüs5000 2gb yazılım venüs v2 2.50.0 telefonda android auto da 720p seceneğimi aktif etdiğimde iletişim hatası 11 alıyorum.cözümü varmı 720p aracta keniş ekran seceneğini sağlıyor

selam vestel venüs5000 2gb yazılım venüs v2 2.50.0 telefonda android auto da 720p seceneğimi aktif etdiğimde iletişim hatası 11 alıyorum.cözümü varmı 720p aracta keniş ekran seceneğini sağlıyor
Burası yazılım konusu sorununuzla alakalı sitede uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

birde leo2.35de ekran yayınlama varmı

telefon açılmıyordu rom atınca açıldı ama wifi açılıp kapanıyor ve sim çekmiyor acil yardım teksim vestelin kendi teefonu türkcell değil

Merhaba,
Ben rom u yükledim ama sürekli reset atıp duruyor.
recovery mod a giriyor ama qfil ile yükleme yapmak için downloadd moda girmiyor. Türkcell yazısında takılı kalıyor ve qfil programı telefonu görmüyor ne yapabilirim ?

Merhaba,
Ben rom u yükledim ama sürekli reset atıp duruyor.
recovery mod a giriyor ama qfil ile yükleme yapmak için downloadd moda girmiyor. Türkcell yazısında takılı kalıyor ve qfil programı telefonu görmüyor ne yapabilirim ?
Recovery moda girince format atın açın.

Geri
Üst Alt