denedim hocam yine reset atmaya devam ediyor. Burdaki romu yüklemiştim bir arkadaş daha yaşamış aynı sorunu ama nasıl düzeltmiş anlayamadım. sd kart ile rom yükleyebilir miyim ? çünkü download mod a girmiyor.

denedim hocam yine reset atmaya devam ediyor. Burdaki romu yüklemiştim bir arkadaş daha yaşamış aynı sorunu ama nasıl düzeltmiş anlayamadım. sd kart ile rom yükleyebilir miyim ? çünkü download mod a girmiyor.
Cihazın sorunu neydi? Nasıl bu hale geldi?

ben rom yükledim. bu sitedeki romlardan birini yükledim . daha önce hiçbir sorunu yoktu versiyon farklı diye dom yükledim. şimdi sürekli kendi kendine reset atıp duruyor.

evet hocam bataryanın altında 2 gb yazıyor

ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu taktım (farklı bir sitede download moda bu şekilde alındığını okudum)
fakat bu siteden indirdiğim rom dosyalarını yükledim başlata bastığımda hata alıyorum.
Hatayı nasıl çözebilirim ?

telefonu normal şekilde açamadım bir türlü yaw :(
Ekran Alıntısı.PNG

ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu taktım (farklı bir sitede download moda bu şekilde alındığını okudum)
fakat bu siteden indirdiğim rom dosyalarını yükledim başlata bastığımda hata alıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 4632
Hocm Qfil Versiyonunu Değiştirin Farklı Versiyonlarda Deneyin Bide

Ekli dosyayı görüntüle 4632
Konudaki yazılımları indirip hepsini deneyin.

Hocm Qfil Versiyonunu Değiştirin Farklı Versiyonlarda Deneyin Bide
Hocam 3 farklı version da tüm usb girişlerini denedim. qfil aynı hatayı veriyor. bu telefonu hafıza kartına atıpda rom yükleme şansım yok mu yani bu rom dosyasını atıp denedim ben olmadı sanırsam dosyası farklı o dosya ne diye geçiyor yada nerde bulabilirim ?.

Hocam 3 farklı version da tüm usb girişlerini denedim. qfil aynı hatayı veriyor. bu telefonu hafıza kartına atıpda rom yükleme şansım yok mu yani bu rom dosyasını atıp denedim ben olmadı sanırsam dosyası farklı o dosya ne diye geçiyor yada nerde bulabilirim ?.
Hafıza kartı rom yok. Qfil versiyonunu değiştirip deneyin.

Bendeki version 2.0.1.7 onu sildim 2ç0ç1ç9 u yükledim yine aynı hata farklı rom yüklemek için tüm farklı romları indiriyorum şu an.
Elinizde başka qfil version linki var mı ?

hocam başka version link i var mı ???
qfil in hepsini denedim olmadı. qfilden kaynaklanmıyor gibi ya telefondan yada yüklediğim dosyadan kaynaklanıyor.
"5000 V1.26.0" dosyasından başka bir de " LEO 2.35 Nougat" denedim ama olmadı
telefon download moda girdi fakat qfil ile yükleme yapamıyorum yüklediğim dosya "5000 V1.26.0" ve "LEO 2.35 Nougat" den başka dosya var mı ?
Bu telefonu çalıştırmam lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam başka version link i var mı ???
qfil in hepsini denedim olmadı. qfilden kaynaklanmıyor gibi ya telefondan yada yüklediğim dosyadan kaynaklanıyor.
"5000 V1.26.0" dosyasından başka bir de " LEO 2.35 Nougat" denedim ama olmadı
telefon download moda girdi fakat qfil ile yükleme yapamıyorum yüklediğim dosya "5000 V1.26.0" ve "LEO 2.35 Nougat" den başka dosya var mı ?
Bu telefonu çalıştırmam lazım.
Telefon aygıt yöneticisinde durumu nasıl. Resim atın. Edl moda alıp.

sorunu çözdüm qualcom com olarak telefonu görüyor ama windows tam tanımadığı için aygıt yöneticisnde ünlem işareti veriyor.
Sürücüyü güncelle dedim ve bastım oldu.
aynı sorunla karşılaşan olursa sürücüyü güncellesin düzeliyoe.

Format at şimdi düzelir.
Selamum Aleykum. Ustadım çaba ve çalışmalarınız için çok teşekkür ederim. Rom yükledilten sonra hafızanın dolu Göstermesi sorununa nasıl format atıp düzelteceğiz. Biraz daha açarak anlatabilirmisiniz. Cehaletimin kusurunada bakmayın?

Selamum Aleykum. Ustadım çaba ve çalışmalarınız için çok teşekkür ederim. Rom yükledilten sonra hafızanın dolu Göstermesi sorununa nasıl format atıp düzelteceğiz. Biraz daha açarak anlatabilirmisiniz. Cehaletimin kusurunada bakmayın?
2019-06-07 08.18.14.jpg

Geri
Üst Alt