Yardım Vestel Venüs 5000 Wi-Fi ve İp Sorunu

• Konbuyu başlatan timex07
  • Başlangıç tarihi
T

timex07

Cihaz turkcell açılış logosunda kalıyordu rom attım cihaz açılıyor fakat wifi yok yardımcı olursanız sevinirim

Cihaz turkcell açılış logosunda kalıyordu rom attım cihaz açılıyor fakat wifi yok yardımcı olursanız sevinirim

Sitemizde Cihazınıza Uygun Romlar Mevcut Onları Yükelemyi Denermisiniz

Sorun donanimsal degil ip ve mac adresi kayboldu imei kayboldu imeiyi tekrar yaptim ama digerlerini nasıl yapicam bilmiyorum
Dedigim Gibi edl Modda Efs Dosyasını Umt İle Veya Herhangi Bir Qualcomm Toolla Geri Yükleyebilirsiniz.

Aynı sorunu bende yaşadım çok fazla yazılım denedim olmadı en son umt qcfire ile yazılım atınca sorun çözüldü
Yazılım atarken calibration data/ımeı gibi bi seçenek var onu seçip yazılımı atın

Umt dongle yoksa sitemizde qcn ve efs yedekleri mevcut onları atmayı deneyebilirsiniz

Umt yok bende efs dosyasini nasil atabilirim telefona qcn yi q filden attim ama duzelmedi

Aynı sorunu bende yaşadım çok fazla yazılım denedim olmadı en son umt qcfire ile yazılım atınca sorun çözüldü
Yazılım atarken calibration data/ımeı gibi bi seçenek var onu seçip yazılımı atın

Umt dongle yoksa sitemizde qcn ve efs yedekleri mevcut onları atmayı deneyebilirsiniz

umt falan her program veya yazılım denendi ama telefonda tık yok çöp oldu galiba kronik bir sorun

nerde acaba hangi başlık altında efs qcn

Geri
Üst Alt