Vestel Venüs 5530- Android 7 Taban ROM İsteği

• Konbuyu başlatan alpalpalp
  • Başlangıç tarihi
A

alpalpalp

Merhaba ben vestel venüs 5530 telefonum için android 7 rom yapma gibi bir düşüncem varda taban rom olarak hangi telefonun romunu kullansam daha iyi olur bana yardımcı olabilirseniz sevinirim :) (birde şu örnek kısmını nasıl değiştiriyoruz açtığım başka bir konunun örnek kısmı yardım da kaldı)

Merhaba ben vestel venüs 5530 telefonum için android 7 rom yapma gibi bir düşüncem varda taban rom olarak hangi telefonun romunu kullansam daha iyi olur bana yardımcı olabilirseniz sevinirim :) (birde şu örnek kısmını nasıl değiştiriyoruz açtığım başka bir konunun örnek kısmı yardım da kaldı)
V1.27.0 sürümlü stock romu base al, forumda olması gerek. Eğer port işinde yeniysen portlayacağın romun kernel, android sürümü ve işlemcisi aynı olsun. Mesela CyanogenMod 13 ile başlayabilirsin. :)
Bu arada hangi konu düzenlenecek? Halledelim.

V1.27.0 sürümlü stock romu base al, forumda olması gerek. Eğer port işinde yeniysen portlayacağın romun kernel, android sürümü ve işlemcisi aynı olsun. Mesela CyanogenMod 13 ile başlayabilirsin. :)
Bu arada hangi konu düzenlenecek? Halledelim.
Şimdi ben CyanogenMod ile benim şuan kullandığım android sürümünü 7 ye yükseltebileceğim değil mi çünkü bana android 7 güncellemesini subat ayının başında yayınlayacaklarını söylemişlerdi bende dayanamadım kendim yapmaya karar verdim :D.Bide Yardım - Vestel Venüs 5530 Açılmama Sorunu bu linkteki konuyu çözüldü olarak değiştirebilirseniz sevinirim :)

Geri
Üst Alt