Root Vestel Venüs E3 TWRP ve Root

merhaba herkese selamlar,bu işlerde yeniyim vestel venus e 3 e nasıl root atabilirim.yardımcı olacak arkadaş var mı?

Cevabınız için sağolun hocam.İkiside var aslında .yalnız anroid de yeniyim.Benim için bu telefona root atmak hakkında kısa bir özet geçerseniz,çok memnun olacağım.
Konudaki twrp yükleyip root atabilirsiniz.

Abi sifre ne

9b701d847aa1eab2f102901762185539.jpg

bd6f43b168ef2b891b88c004c0953d25.jpg

3e82af841b33ec53063237c201913d23.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel Venüs E3 için yaptığım twrp'yi ve nasıl root yapıldığını paylaşacağım.

Dosya içinde tüm detaylı anlatım ve dosyalar vardır.

hocam çok bilgili olmayan kişiler için 3 dakikalık anlatım videosu çeksen daha faydalı olur. Ben açıklamalara bakarak yapamadım mesela. Yardımcı olabilir misin?

hocam çok bilgili olmayan kişiler için 3 dakikalık anlatım videosu çeksen daha faydalı olur. Ben açıklamalara bakarak yapamadım mesela. Yardımcı olabilir misin?
Hangi noktada takıldınız yardımcı olayım.

eline sağlık usta şimdi denemek nasip oldu işlem başarılı

Ben şuan recovery.img yi seçtim indiriyorum sonuç göstermiyor?

Eline sağlık cihazda sıfırlama yapıyor mu userdata ya siliyormu ?

Eline sağlık cihazda sıfırlama yapıyor mu userdata ya siliyormu ?
Twrp data silmez. Twrp yüklendikten sonra acın. Datayi görürse sorun yok. Görmezse sifirladiktan sonra hafızayı görür buda içini siler. Yada stock recovery geri yüklersiniz ellemeden

Twrp data silmez. Twrp yüklendikten sonra acın. Datayi görürse sorun yok. Görmezse sifirladiktan sonra hafızayı görür buda içini siler. Yada stock recovery geri yüklersiniz ellemeden

Arkadaşlar
zip dosyasında
magisk
mt673
recovery
yapılışı

ama konuda anlatılan SP FLASH TOOL SP_Flash_Tool_v5.1828 İNDİRİN. bu yok birde scater dosyası yok tam anlatım olursa seviniirm en aızndan daha acemi olan ( benim gibi ) insanlara yardımcı olur sizden ricam detay birde dediğm dosyaların var ise linki

Arkadaşlar
zip dosyasında
magisk
mt673
recovery
yapılışı

ama konuda anlatılan SP FLASH TOOL SP_Flash_Tool_v5.1828 İNDİRİN. bu yok birde scater dosyası yok tam anlatım olursa seviniirm en aızndan daha acemi olan ( benim gibi ) insanlara yardımcı olur sizden ricam detay birde dediğm dosyaların var ise linki
Açıkçası dosyada detaylı anlatım yaptım. Eğer pc bilginiz ve yazılım yükleme tecrübeniz yoksa cihazı çöp ederseniz. Bu anlatımı anlamadıysanız hiç uğraşmayın cihaza zarar verirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Geri
Üst Alt