Vestel Venüs E3 TWRP'de Açma Sorunu

• Konbuyu başlatan osan
  • Başlangıç tarihi
O

osan

MERHABA

VENUS E3 E TWRP YUKLEDİM ROOT attım sonra fabrika verilerine ıfırlıyım derken yeniden bailatınca süreklü twrp e atmaya basladı telefonu acıyorum twrp ye atıor varmı bunun bi çozumu?

hocam baya arasırdım hala yapamdım lutfen yardımcı olun hacm
Verdiğim linkten yazılımı yükleme yapacaksınız. İşlem bu kadar.

Eğer yükleme yapmayı bilmiyorsanız veya hata alıyorsanız resim atarsanız yardımcı oluruz.

Verdiğim linkten yazılımı yükleme yapacaksınız. İşlem bu kadar.

Eğer yükleme yapmayı bilmiyorsanız veya hata alıyorsanız resim atarsanız yardımcı oluruz.

daha onc hic stock rom atmadım ardımcı olursanız iahane olur . link goremedim de ben llink nerede acaba

daha onc hic stock rom atmadım ardımcı olursanız iahane olur . link goremedim de ben llink nerede acaba
Cihaza zarar verebilirsiniz. Bu işlemler için azda olsa PC bilgisi ve yazılım yükleme tecrübeniz olması lazım.​

pc bilgim oldukca var ama sizin yardımınızla bu işin cozuleceğine inanıyorum.
Yukarıda verdiğim mesajda ki yazılımı indirin.

Aşağıdaki videoyu izleyin.

Yazılım yüklerken format all seçmeyin download only veya Firmware Upragade seçerek yazılımı yükleyin.

Yukarıda verdiğim mesajda ki yazılımı indirin.

Aşağıdaki videoyu izleyin.

Yazılım yüklerken format all seçmeyin download only veya Firmware Upragade seçerek yazılımı yükleyin.

hocam tsk ederim v3 ile e3 aynı mı sorun olur mu

Yazılım Yükleme şekli aynı.

hocam tekrar merhaba işe bailıyayım dedim bu gün. scatterımıı sectim boyle bi ekran geldi

sonra telefon kapalı iken downloada bastım driverler flanan hepsi tamam.downloada basınca telefon kendi açıldı yine twrp e attı ve bi hata verdi
acaba download moduna alara mı yapıcaz şimdiden tşk ederim hocam.
EDİT:download ok yazıı gelmedi
RgBlGY.png

mkexi.png

mesela twrp den bi androidi install kısmından slide yapmazmıyım

peki telefon nie kendi kendine açılıyor pc ye taktgım gibi

download agent kısmına ne ekliyim . sizinle beraber yapalım

ARKADAŞLAR ercekten cok tşk ederim stock romu attım . spflashtool un yeni urumunu denedim ve OLDU.gerçekten ne yapam hakkınızı odeyemem cok tik ederim.

Geçmiş olsun. Ard arda mesaj atmayın spama düşersiniz

hocam son bi sorum olacak su an yeniden balattım ve siliniyor diye bi yazı cıktı su an venu yazısında bekliyor sorun olurmu

Geri
Üst Alt