Yardım Vestel Venüs V 3 5010 Android 7 IMEI Sorunu

• Konbuyu başlatan TestMode01
  • Başlangıç tarihi
admin verdiğiniz romu kurdum.. şimdi acılıp acılıp kapanıyor sitedeki bütün romları denedim.. sadece android 7 olanı acıyor digerleri sürükli döngüye giriyor.. yükledigim rom lar...
5010 Dyno Light V2.9 Fenerbahce
5010 Dyno Light V3.7.0 Vestel
5010 Dyno Light V3.7.1 Vodafone
5010 Dyno Light V3.9.3 ( 2GB Versiyon )

admin verdiğiniz romu kurdum.. şimdi acılıp acılıp kapanıyor sitedeki bütün romları denedim.. sadece android 7 olanı acıyor digerleri sürükli döngüye giriyor.. yükledigim rom lar...
5010 Dyno Light V2.9 Fenerbahce
5010 Dyno Light V3.7.0 Vestel
5010 Dyno Light V3.7.1 Vodafone
5010 Dyno Light V3.9.3 ( 2GB Versiyon )
Format attınız mı? Yazılımı yükledikten sonra?

Birde android 7.0 yükleyin sonra cihazı unlock yapın ve öyle deneyin.

evet yükleme sonrası direk recoverye atıyor zaten ordan fator reset ve vipe data yapıyorum.. oem ve hata ayıklama aktif edip tekrar sürüm düşürmek icin rom yüklediğimde döngüye giriyor..

evet yükleme sonrası direk recoverye atıyor zaten ordan fator reset ve vipe data yapıyorum.. oem ve hata ayıklama aktif edip tekrar sürüm düşürmek icin rom yüklediğimde döngüye giriyor..
Cihazı unlock yaptınız mı? Unlock yapmak oem kilidini ve usb hata ayıklama demek değildir.

Bootloader unlock olayından bahsediyorum.

kablo sağlam, farklı bir kablo ile de denedim, bilgisayarımda kurulu sürücülerde de değişiklik yok ancak

C:\WINDOWS\system32>adb shell
* daemon not running. starting it now at tcp:5037 *
* daemon started successfully *
error: no devices/emulators found
şu şekilde hata alıyorum, attığım yazılıma gömebilir miyim o komutu acaba ?
İlk Önce Yazılım Yüklemeden Ayarlar Telefon Hakkında Yapım numarası 7 kez tıklayıp Geliştirici seçenekleri açılacak ve bootloader kilidi kaldırma işaretlenip fastboot mode alınacak.cmd yönetici olarak çalıştırıp cihaz fatboot modundyken fastboot devices enter fastboot oem unlock enter sonra telefonun ekranında yazı çıkacak onaylamak için ses açmaya basıp önce cihazın bootloader kilidini kaldırarak yazılım atacaksın.Hiçbir şeklde yazılım yüklenmez çünki cihazın bootloaderi kilitli.
Fastboot kilidini kontrol etmek için fastboot getvar all enter çıkan ekranda alt tarafta bootloader unlock yazıyorsa açıldı fastboot reboot.Telefon Sıfırlanacak Yedek Almayı Unutmayınız.

Twrpden system dahil full wipe yapıp denedinzi mi?

Geri
Üst Alt