Merhaba qfile programını pc ye kur, qualcomm usb sürücülerinden sistemine uygun olanı seçip aşağıdaki kurulum sayfasına göz atarak yüklemesini yap, rom dosyalarını 7zip ile C diski bölümüne çıkar ve qfile programından gerekli dosya seçimlerini yaparak telefonu sağlam usb kablo ile qualcomm modda bağla, qfile cihazınızı algıladıktan sonra download butonuna bas işlemin bitmesini bekle. Antivirüs programı açık ise kapat bu arada hocam
QFile Setup

7zip

Merhaba qfile programını pc ye kur, qualcomm usb sürücülerinden sistemine uygun olanı seçip aşağıdaki kurulum sayfasına göz atarak yüklemesini yap, rom dosyalarını 7zip ile C diski bölümüne çıkar ve qfile programından gerekli dosya seçimlerini yaparak telefonu sağlam usb kablo ile qualcomm modda bağla, qfile cihazınızı algıladıktan sonra download butonuna bas işlemin bitmesini bekle. Antivirüs programı açık ise kapat bu arada hocam
QFile Setup

7zip

Aynı usb sürücü yüklü var zaten. USB driver kurulumu için aynısı benim bilgisayarda yok. Önceki yüklediğim gibi tekrar başlattım. Şimdi bu yüklüyor mu. 1 Saati geçti. Yoksa boşamı bekliyoruz. Ortalama ne kadar sürüyor yükleme. Ona göre bekliyim.

Ekli dosyalar

• 1612517488701-300242646.jpg
    1612517488701-300242646.jpg
    696.5 KB · Görüntüleme: 14
Aynı usb sürücü yüklü var zaten. USB driver kurulumu için aynısı benim bilgisayarda yok. Önceki yüklediğim gibi tekrar başlattım. Şimdi bu yüklüyor mu. 1 Saati geçti. Yoksa boşamı bekliyoruz. Ortalama ne kadar sürüyor yükleme. Ona göre bekliyim.
1 saati bulacak bir işlem değil, isterseniz sitenin üzerinde yer alan numaradan destek ekibine mesaj atarsanız, size geri dönüş sağlayıp uzaktan bağlantı ile sorununuza çözüm üretebilirler.

1 saati bulacak bir işlem değil, isterseniz sitenin üzerinde yer alan numaradan destek ekibine mesaj atarsanız, size geri dönüş sağlayıp uzaktan bağlantı ile sorununuza çözüm üretebilirler.
Şu an telefon açılmıyor. İrtibat kuramam. 1 saat bulmaz derken daha kısamı , uzun mu sürer. Bu fotoya göre yükleme yapılıyor mu,yapılmıyormu. Teanwewar üzerinden yardımcı olurmusunz bana.

Ekli dosyalar

• IMG_20210205_140741.jpg
    IMG_20210205_140741.jpg
    555.4 KB · Görüntüleme: 9
Şu an telefon açılmıyor. İrtibat kuramam. 1 saat bulmaz derken daha kısamı , uzun mu sürer. Bu fotoya göre yükleme yapılıyor mu,yapılmıyormu. Teanwewar üzerinden yardımcı olurmusunz bana.
Site kuralları gereği iletişim bilgisi alıp vermek yasaktır. Normal yüklemelerde ortalama 5 - 10 dk yı buluyor, göndermiş olduğunuz resimde yüklemede problem olduğu görünüyor

Burada iki tane zip var. İkiside mi inecek. Burada mı hata yapıyorum.

Sayın subzorro ve ysfzyemr,

Ben kesinlikle yazılım kurmada hata yapıyorum. Şimdi ben indirdiğim bu zip dosyasını açarak C klasörüne nasıl atacağım. Ekteki görselden ilerleyebilirmiyiz.

Ekli dosyalar

• IMG_20210205_170542.jpg
    IMG_20210205_170542.jpg
    539.4 KB · Görüntüleme: 8
Sayın subzorro ve ysfzyemr,

Ben kesinlikle yazılım kurmada hata yapıyorum. Şimdi ben indirdiğim bu zip dosyasını açarak C klasörüne nasıl atacağım. Ekteki görselden ilerleyebilirmiyiz.
Arkadaşlar bu konuya bir el atmamız mümkünmü.

Herşeyi yaptığım halde neden yüklemiyor. Neyi hatalı yapıyorum.

Yaptığım işlem sırası
1) romu indirip C klasürüne atıyorum.
2) Q DLoader Hs USB driver 32 bit setup çalıştırıyorum.
3) QPST.2.7.472 yi yönetici olarak çalıştırıyorum
4) QFıl ile gerekli işlemleri yapıyorum. Sonuç olumsuz yüklemeye geçmiyor. Neden?

Ekli dosyalar

• IMG_20210207_172817.jpg
    IMG_20210207_172817.jpg
    755.5 KB · Görüntüleme: 9
Herşeyi yaptığım halde neden yüklemiyor. Neyi hatalı yapıyorum.

Yaptığım işlem sırası
1) romu indirip C klasürüne atıyorum.
2) Q DLoader Hs USB driver 32 bit setup çalıştırıyorum.
3) QPST.2.7.472 yi yönetici olarak çalıştırıyorum
4) QFıl ile gerekli işlemleri yapıyorum. Sonuç olumsuz yüklemeye geçmiyor. Neden?

Arkadaşlar neredesiniz, konu hakkında kimse bilgiye sahip değil mi. Yanlış forumdamıyım. Yanlış başlıktamıyım.

Arkadaşlar neredesiniz, konu hakkında kimse bilgiye sahip değil mi. Yanlış forumdamıyım. Yanlış başlıktamıyım.
Ustam yukarıdaki whatsapp iletişim numarasından veya telegram uygulamasından sayın yöneticilerimize mesaj atarsanız, uzaktan bağlantı ile sorununuzu çözeceklerdir. Yönetici ustalarımız bu konularda işinin ehli ve son derecede bilgiye vakıftır.

Geri
Üst Alt