Stock Rom Vestel Venüs V3 5020 Stock Rom

jumyaz

VIP Üye
24910.jpg

MT6735__Vestel__Venus_V3_5020__Arya__5.1__ALPS.L1.MP3.V1_DWAV6735M.65U.S.L_P105

Kod:
Created by Infinity-Box (c) Chinese Miracle II (c) 2016
Device Brand   : Vestel
Device Model   : Arya
Device CPU     : MT6735
Device IntName : Venus
Device Version : 5.1
Device Compile : 13.08.2016 14:14:24
Device Project : ALPS.L1.MP3.V1_DWAV6735M.65U.S.L_P105
Device ExtInfo : Venus_V3_5020

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazılımı yüklenmiyor mu? Sorun nedir?
Yazılımı twrp de göremiyorum ve nasıl yükleyeceğim bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim zip halinde ve klasör halinde göremiyorum sd kartta da yok aslında telefon açılıyor uygulamalar optimize ediliyor sonra karşıma android yazısı çıkıyor ve hep tekrarlanıyor

Yazılımı twrp de göremiyorum ve nasıl yükleyeceğim bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim zip halinde ve klasör halinde göremiyorum sd kartta da yok aslında telefon açılıyor uygulamalar optimize ediliyor sonra karşıma android yazısı çıkıyor ve hep tekrarlanıyor
Bu konudaki yazılım Sp Flashtool programı ile yükleniyor. Siz Sp Flashtool programını indirin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu işlerde tecrübeli değilseniz. Cihazınızı en yakın Vestel servisine bırakın. Zira cihazınıza kalıcı hasarlar verebilirsiniz.
Hayır daha önce başka telefona rom yüklemişliğim var uzun zaman oldu yapmayalı sadece yardım istiyorum biraz kafam karıştı yedek aldım

Hayır daha önce başka telefona rom yüklemişliğim var uzun zaman oldu yapmayalı sadece yardım istiyorum biraz kafam karıştı
SP Flash Tool indirip yazılımın içinden scatter dosyasını seçin. Firmware upragade veya download only şeklinde yükleme yapın. SP Flash Tool ile download tıkladıktan sonra eğer usb driver ile ilgili sorun yoksa cihazı kapalı şekilde sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Yazılım yüklemeye başlayacaktır.

SP Flash Tool indirip yazılımın içinden scatter dosyasını seçin. Firmware upragade veya download only şeklinde yükleme yapın. SP Flash Tool ile download tıkladıktan sonra eğer usb driver ile ilgili sorun yoksa cihazı kapalı şekilde sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Yazılım yüklemeye başlayacaktır.
Peki teşekkürler eski romu silmem gerekirmi

Cevap verirmisiniz eski bozuk romu silmem gerekirmi

"Scatter"ı seçtim ama alttaki ✅ ler işaretlenmiyor

"Scatter"ı seçtim ama alttaki ler işaretlenmiyor
Eski romu nasıl sileceksiniz merak ettim. Size söyleneni yapsanız yeter. Ayrıca uyarıyorum ban yiyeceksiniz. Ard arda spam mesajı atmayınız.

Sitemizde ve internette SP Flash Tool ile yazılım yükleme diye ararsanız bulabilirsiniz.

Eski romu nasıl sileceksiniz merak ettim. Size söyleneni yapsanız yeter. Ayrıca uyarıyorum ban yiyeceksiniz. Ard arda spam mesajı atmayınız.

Sitemizde ve internette SP Flash Tool ile yazılım yükleme diye ararsanız bulabilirsiniz.
Twrp den System dalvik ve veriyi silince OS silinmiş olur

Ama tik ler işaretlenmiyor select rom hatası veriyor

Geri
Üst Alt