Yardım Vestel Venüs V3 5040 Açılmıyor

anaxa91

Üye
merhaba arkadaşlar elimde Vestel Venüs 5040 cihaz var cihazda sürekli durduruldu hatası vardı. Qfil ile yazılım yüklemesi yaptım fakat logoda kaldı. Bir çok yazılım paketi var hemen hemen hepsini denedim. Logoda kaldığı için wipe cache ve factory reset yapıyorum şu paylaştığım şekilde hata alıyorum. Batarya denedim. Cihazda sıvı teması yok. Ne olabilir sizce?
B044398B-5BC7-47E3-B773-34F83111926A.jpeg

merhaba arkadaşlar elimde Vestel Venüs 5040 cihaz var cihazda sürekli durduruldu hatası vardı. Qfil ile yazılım yüklemesi yaptım fakat logoda kaldı. Bir çok yazılım paketi var hemen hemen hepsini denedim. Logoda kaldığı için wipe cache ve factory reset yapıyorum şu paylaştığım şekilde hata alıyorum. Batarya denedim. Cihazda sıvı teması yok. Ne olabilir sizce?Ekli dosyayı görüntüle 11334

Umt qcfire ile yazılım yüklemeyi denediniz mi?
Umt ile çekilmiş yazılım atarsanız %100 açılır

Umt qcfire ile yazılım yüklemeyi denediniz mi?
Umt ile çekilmiş yazılım atarsanız %100 açılır
umt kullanmayı bilmiyorum maalesef elimde de mevcut değil. Başka bir sorum daha var cihaz kapalı oem kilidi ve hata ayıklayıcısı açmadan twrp yükleyebilirmiyim bu şekilde?

umt kullanmayı bilmiyorum maalesef elimde de mevcut değil. Başka bir sorum daha var cihaz kapalı oem kilidi ve hata ayıklayıcısı açmadan twrp yükleyebilirmiyim bu şekilde?
Twrp dosyasını stock recovery ile değiştirip o şekilde yazılımı yükleyin deneyin

Geri
Üst Alt