Yardım Vestel Venüs V3 5040 Wİ-Fİ ve Şebeke Sorunu

s58taner

Üye
merhaba arkadaşlar vestel cihaza dünden beri 6-7 tane farklı rom indirdim , fakat şöyle bir sorun var indirdiğim romun birinde ya şebeke çekmiyor wifi çalışıyor , yada şebeke çalışıyor arama yapılıyor fakat wifi gelmiyor, hem şebeke hemde wifinin aynı anda çalışması için ne yapabilirim

Vestel venüs v3 5040 2gb kullanmaktayım, derleme numarası 5.4 rom kullanıyordum sizin sorunlarınıza benzer bir sorun vardı, kopyalama yapınca uygulamalar "durduruldu" hatası alıp kapanıyordu, rom değiştirdim 5.2 derleme numarasına sahip bir rom buldum şu an hiç bir sıkıntı yok isterseniz bir deneyin, bağlantı adresini aşağıya bırakıyorum.

Vestel venüs v3 5040 2gb kullanmaktayım, derleme numarası 5.4 rom kullanıyordum sizin sorunlarınıza benzer bir sorun vardı, kopyalama yapınca uygulamalar "durduruldu" hatası alıp kapanıyordu, rom değiştirdim 5.2 derleme numarasına sahip bir rom buldum şu an hiç bir sıkıntı yok isterseniz bir deneyin, bağlantı adresini aşağıya bırakıyorum.

sağolun hocam şuan indiriyorum, inşalah 2 özellikte çalışır hale gelir , bi rom yüklüyorum wifi çalışmıyor şebeke çalışıyor, ötekini yüklüyorum wifi çalışıyor şebeke gelmiyor , ufacık telefon dalga geçer gibi hareketler sergiliyor resmen :D :D :D

Rica ederim. İnşallah.
Enteresan bir durum :) 3, 4 tane rom denedim siz de olan hatalara hiç denk gelmedim.

Ekli dosyalar

• EqzXjx2W4AAoyEy.jpg
    EqzXjx2W4AAoyEy.jpg
    74.8 KB · Görüntüleme: 26
Geri
Üst Alt