Eline saglık hocam simdi denedim işe yaradı 5570 modelindede Qalcom işlemci var ondada işe yaramı bu program

Eline saglık hocam simdi denedim işe yaradı 5570 modelindede Qalcom işlemci var ondada işe yaramı bu program
Yapmıyabilir Hocam Mtk Cihazlar İcin Ama İsterseniz Deneyin Siz Geri Dönüş Yaparsınız

usb driverlarını nerden ındırebılırım vestel v3 5580

tesekkurler ındırdım kurdum telefonun bataryasını cıkardım taktım cıhaz kapalı ıken 6735 sectım frp reset dedım ve telefonu bataryası takılı kapalı sekılde bagladım sınyal verıyor pc mtp driver arıyor bulamıyor ve hıc bır ılerleme olmuyor nck programda

tesekkurler ındırdım kurdum telefonun bataryasını cıkardım taktım cıhaz kapalı ıken 6735 sectım frp reset dedım ve telefonu bataryası takılı kapalı sekılde bagladım sınyal verıyor pc mtp driver arıyor bulamıyor ve hıc bır ılerleme olmuyor nck programda
Aygıt yöneticisinde cihazı MTK olarak gözükmesi lazım.​

Konuda herşey gayet açık şekilde anlatılmıs takıldıgınız bölgeyi yazarsanız yardımcı oluruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
telefon kapalı halde usb kablosunu takarken telefonda her hangi bir tuşa basacakmıyız

hocam link düşmüş sanırım (eski post ama) elimde bu cihazdan var frp kıramadım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar

hocam link düşmüş sanırım (eski post ama) elimde bu cihazdan var frp kıramadım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar
burdan indirip winrarla çıkart Nck Mtk Dongle 2.5.6.2 Loader By Gsm_X_Team isimli dosyayı çalıştır

Eft pro ile yapabilirsiniz hiç işe seçili olmadan MTK frp reset

çok müteşekkirim işe yaradı
;)

Geri
Üst Alt