Vestel Venüs V3 5580 IMEI Silindi

Vestel 5580 7.0 yazılımını yükledim imei silinmiş "REAL İMEİ CHANGE" ile imei verdim imei oluyor ama sim kartı kullanamıyorum MTK Engineer modda CDS sekmesi yok MTK engineer plus diye bir program var oradan baktım bu sefer AT+EGMR Komutunu kabul etmiyor boşluk bırakıyorum gene olmuyor telefon rootlu magisk ile xposed ile değişiyormuş ama bende magisk var twrp yok root explorerda efs klasörü yok bilen biri varsa yardımcı olabilirmi bilgisayar telefon fark etmez Teamviewer ile yardımcı olabilir teşekkürler.

@emirnarin2233, sigma ve chimera nedir nasıl yapılır
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Nasıl kullanılır bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

Son düzenleme:

Aynı konuyu 2. kere açtın adminleri etiketliyorsun bekleyeceksin.Herkesin işi var.Uyarmam tekrar, o konuyu sildim.Team vermek almak yasak kurallara uyacaksın tekrar uyarrrrmmammm !!!

İşiniz çok acilse ücretli işlemlere yaz.

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
Whatsapp İrtibat Numaramız:
552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
Telegram Adresimiz:
https://t.me/gsmturkeynet

Çözüme gelince

EFT Sigma ya da UMT ile repair yapılacak.Elinde box yoksa ücretli destek alacaksın ya da bir işletmeye götürüp yaptıracaksın.

Vestel 5580 7.0 yazılımını yükledim imei silinmiş "REAL İMEİ CHANGE" ile imei verdim imei oluyor ama sim kartı kullanamıyorum MTK Engineer modda CDS sekmesi yok MTK engineer plus diye bir program var oradan baktım bu sefer AT+EGMR Komutunu kabul etmiyor boşluk bırakıyorum gene olmuyor telefon rootlu magisk ile xposed ile değişiyormuş ama bende magisk var twrp yok root explorerda efs klasörü yok bilen biri varsa yardımcı olabilirmi bilgisayar telefon fark etmez Teamviewer ile yardımcı olabilir teşekkürler.
Anabant sürümü bilinmeyen ise dosyası var elimizde. Vip dosyadır

Anabant sürümü bilinmeyen ise dosyası var elimizde. Vip dosyadır
Anabant bilinmiyor imei bilinmiyor Maui Meta ve Benzeri programlar işe yaramıyor telefonu görmüyor bataryayı çıkartıpda denedim gene olmadı yada ben yapamadım lütfen yardım ederseniz 50 tl vermekten kurtulacağım ekranı yeni yaptırdığı için babama ve anneme söylyemiyorum uzak bağlantı ile yardımcı olursanız sevinirim vcom driverlarda ünlem var düzelmiyor Harici hdd ile Windows 10 64bit.

program içinde mevcut .cihazın tek hatlımı çift hatlımı ?

Geri
Üst Alt