Stock Rom Vestel Venüs V3 5580 Yazılım Yüklerken USB Aygıtı Tanınamadı Hatası

Merhaba, VESTEL v3 5580 cihazıma Magisk modülü olan EdXposed'ı yükledikten sonra reboot butonuna yanlışlıkla bastım ve telefonumu brick ettim, doğal olarak Stock ROM yüklemeye çalışıyorum ama maalesef ki bütün driverların yüklü olmasına ve SP Flash tool'un farklı versiyonlarını denememe rağmen "USB Aygıtı Tanınamadı Hatası" ile karşılaşıyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim?

İşletim sistemi Win 10 Pro (Sorun telefon ile alakalı ama çözemiyorum)

Sorun devam ediyor, USB aygıtı tanınmadı sorununu çözemiyorum sanırsam cihaz ile alakalı, bir kaç bilgisayarda denedim ve başarısız oldum. Kurmadığım Driver kalmadı veya ben kuramıyorum yardım eder misiniz?

bilgisayarda telefonun portunu nasil goruyor ?

İnternette Stock Recovery ile Stock ROM yüklenebildiğini gördüm, bu işe yarar mı veya Yapılabilir mi?

abi yazdigin problem telefonun usb yeri zarar gordukde oluyor bende cok oldu oyle usb yerini deyisdim duzeldi bu hata Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu belki usb cok tak cikar yapdin zarar gore bilir usb yeri o yuzden calismiyorolabilir

Merhabalar bir çok usb driver ve farklı farklı pc lerde işlem denenmiş olmasına rağmen usb aygıt tanınma hatası veriyor ise şarj soketini değiştirip deneyin. Yol kopuğu vs var mı diye bir göz atın.

Merhabalar bir çok usb driver ve farklı farklı pc lerde işlem denenmiş olmasına rağmen usb aygıt tanınma hatası veriyor ise şarj soketini değiştirip deneyin. Yol kopuğu vs var mı diye bir göz atın.
Merhaba, soket 1 ay önce değişti o zamandan beri sorunsuz bir şekilde kullanabiliyordum. (Bilgisayarı telefon ile internete bağlamak, ADB ve Fastboot komutlarını kullanmak gibi. Bilindiği gibi Fastboot, cihaz kapalı bir şekildeyken Recovery'den başlatılarak kullanılır.) Bu işlemleri farklı bilgisayarlarda denemenin yanı sıra farklı OS'larda da denedim. Ubuntu, Kali Linux vs. Linux işletim sistemi cihaz bağlandığı zaman hata vermek yerine direkt olarak cihazı görmüyor.

Geri
Üst Alt