Çözüldü Vestel Venüs V4 Klavye Durduruldu Hatası

jakskop

Üye
Gboard(klavye) sürekli olarak durduruldu yazıyor şifreden dolayı telefonu açamıyorun cache ve art temizledim twrpden sorun çözülmedi Yardım.

Gboard(klavye) sürekli olarak durduruldu yazıyor şifreden dolayı telefonu açamıyorun cache ve art temizledim twrpden sorun çözülmedi Yardım.
Başıma gelmişti j2-j3 modellerinde twrp yükleyip twrp üzerinden cihazın yedeğini alın ve format atın olmazsa son çare yazılım yükleyin

Başıma gelmişti j2-j3 modellerinde twrp yükleyip twrp üzerinden cihazın yedeğini alın ve format atın olmazsa son çare yazılım yükleyin
DATA yı da alırsam devam edermi aynı sorun sıfırdan yapmak ismiyorum 3kez yaptım da fazla da ugraşmak ismiyorum ?

Cihazin modeli nedir. Twrp yuklenme şansı varsa ordan kilidi kirarsiniz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Twrp /Advenced /File Menager /Data/System Kısmında kilit ile ilgili şeyleri gösteriyorsa oradan password/lock vb. yazan dosyaların üzerine tıklayıp delete yapın açılınca şifre kalkmış olacak
Burada detaylı anlatım var
Twrp /Advenced /File Menager /Data/System Kısmında kilit ile ilgili şeyleri gösteriyorsa oradan password/lock vb. yazan dosyaların üzerine tıklayıp delete yapın açılınca şifre kalkmış olacak
Burada detaylı anlatım var
locksettings.db - locksttings.db-wal - locksettings.db-shm
sadece bunlar vardı sildim düzeld :) klavye halen yok veri fln sildim ama nasıl düzelecek bu ?

otg ile klvye qosub sifreni ac uygulamlardan geboardi sil ve yeni apk yukle sorun cozuldu

Uygulama yöneticisine girip gboard ısseç veriyi temizle düzelir.
Sonrasında gboard ı kaldırıp yerine swiftke yüklemeni öneririm

Geri
Üst Alt