Yardım Vestel Venüs V4 Konum Açılınca Telefon Kapanıyor

kaanone

Üye
telefonda konum açılınca açılıp kapanma döngüsüne giriyor o döngü içinde konumu kapatırsam normale dönüyor fakat hes programı içinde konum gerekli bende stock romu değiştirim dedim fakat flast tool ile yapmaya kalkınca oem kilidi yüzünden izin vermiyor boatloder saçmalığı kurmuşlar interneten biraz bakındım ama adam akıllı bilgi verende yok telefon vestel venüs v4 boatlader işinden anlayan varsa yardım etsin

telefonun ayarlarına gir ordan telefon hakkındaya ordanda en aşşada derleme numarası yazması lazım oraya üst üste 6-7 kez tıkla ve geliştirici seçenekleri aç geliştirici seçeneklere gir oem lock ve usb hata ayıklamayı aç sonra minimal adb and fastboot programını bilgisayara kur adb devices yaz cihazını komutla gördükten sonra adb reboot bootloader yaz sonra telefon fastboot moda geçmiş olucak
fastboot oem unlock-go
yazarsan oem kilidi açılır
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

not : google hesaplarından çıkış yapmayı unutmayın

telefonun ayarlarına gir ordan telefon hakkındaya ordanda en aşşada derleme numarası yazması lazım oraya üst üste 6-7 kez tıkla ve geliştirici seçenekleri aç geliştirici seçeneklere gir oem lock ve usb hata ayıklamayı aç sonra minimal adb and fastboot programını bilgisayara kur adb devices yaz cihazını komutla gördükten sonra adb reboot bootloader yaz sonra telefon fastboot moda geçmiş olucak
fastboot oem unlock-go
yazarsan oem kilidi açılır
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

not : google hesaplarından çıkış yapmayı unutmayın
bu arada root rom atmış kişiyim derleme numarası ne dir hocam ilk defa yapmıyorum işlemi bootloder sisteminde takılı kaldım cevap :bunu ben yaptım, fakat hatırladığım kadarıyla waiting for device felan yazıyordu

bu arada root rom atmış kişiyim derleme numarası ne dir hocam ilk defa yapmıyorum işlemi bootloder sisteminde takılı kaldım cevap :bunu ben yaptım, fakat hatırladığım kadarıyla waiting for device felan yazıyordu
yazılımı yanlış atıyorsun o zaman kardeş
anladım size kolay gelsin root ve rom atmak zor bi işlem değil :)

yazılımı yanlış atıyorsun o zaman kardeş

anladım size kolay gelsin root ve rom atmak zor bi işlem değil :)
yazılım supernovası evinde oturuyorsun ben server yazılımı şirketinde stajyerlik yapıyorum 2. senem son senem bi root ile rom atmış proof olmuş kardeşim sen böyle devam et inanmazsan server yazılımı şirketinde olduğuma numarını ver facetime yaparız

bu arada halletim kardeşim fastboot mood hatası alıyordum
bizim işimiz sadece root - rom değil kardeşim hardbrick - softbrick cihazları dahi kurtardığım oldu- tüm cihazlara bakıyorum ayrıca tanımadığın bi insan hakkında evinde oturuyorsun root rom falan neyse konuşmuyorum ben teknik servisçiyim kardeşim yazılım işine sonradan girdim ve 3 ayda kendime kattıklarımla seni her konuda geçerim. bu yüzden daha tartışmıyorum iyi günler.

bizim işimiz sadece root - rom değil kardeşim hardbrick - softbrick cihazları dahi kurtardığım oldu- tüm cihazlara bakıyorum ayrıca tanımadığın bi insan hakkında evinde oturuyorsun root rom falan neyse konuşmuyorum ben teknik servisçiyim kardeşim yazılım işine sonradan girdim ve 3 ayda kendime kattıklarımla seni her konuda geçerim. bu yüzden daha tartışmıyorum iyi günler.
usb jig ile hardbrick kurtarmışsın softbrick zaten rom atılınca kurtarılıyor ki bende iphone teknik servişçiliği yaptım bilip bilmeden sorgulama yazılım kapıştırmayalım server yazılımı ile uğraşıyorum telefon brick kurtarma diyor 0dan 100 server yazılımı yapıyoruz telefon bricki bunun binde biri herhalde ki ogün evden değil şirketten yazdım senle tartışmam benim hatamdı köpeklerin koşusunda çitayı koyarsan koşmaz sebebi insanlara kendini kanıtlamak değil kendisine yapılan ukalalık olur <h1 iyi günler</h1>

usb jig ile hardbrick kurtarmışsın softbrick zaten rom atılınca kurtarılıyor ki bende iphone teknik servişçiliği yaptım bilip bilmeden sorgulama yazılım kapıştırmayalım server yazılımı ile uğraşıyorum telefon brick kurtarma diyor 0dan 100 server yazılımı yapıyoruz telefon bricki bunun binde biri herhalde ki ogün evden değil şirketten yazdım senle tartışmam benim hatamdı köpeklerin koşusunda çitayı koyarsan koşmaz sebebi insanlara kendini kanıtlamak değil kendisine yapılan ukalalık olur <h1 iyi günler</h1>
Sen o server yazilimcilarinin çayını kahvesini servisleyip boş yapma burda stajyer seviyeni takın edepsiz varlık

Sen o server yazilimcilarinin çayını kahvesini servisleyip boş yapma burda stajyer seviyeni takın edepsiz varlık
Aynen çay servisliyorum sen öyle bilsende olur kelime havuzu dar olan insanların çok sevdiği boş yapma kelimesi saygı yaş ile değil akıl ile sağlanır
edepsiz varlık demenede alındım stajyer seviyesi çay dağıtmak ise akılındaki lise stajı değil bu azıcık murat şen izle örnek al neyse fazla uzatmanın manası yok komut içerinse yazayım <strong> yeter problemim ortadan kalktı luzümsuzluğa gerek yok daha yazmanın </strong>

Geri
Üst Alt