V4 modelinin Vestel ve Turkcell stock romlarıdır. SP Flash Tool ile yükleyebilirsiniz. İkisi de denenmiştir.

[Gizli içerik]

Yapılan işlemlerden kullanıcının sorumlu olduğunu unutmayın.
V4 Stock Recovery'i twrp istek bölümüne gönder. Bir tane recovery yapayım sana.

Yedeklendi

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

Hocam rom sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler. :)

Reis ben stock rom yükledim ve ardından twrp ile root attım telefona güncelleme geldi.Güncellemeyi yükleyemiyorum çünkü twrp ye giriyor telefonun sistemi de açılmıyor Allah rızası için yardım et.

Reis ben stock rom yükledim ve ardından twrp ile root attım telefona güncelleme geldi.Güncellemeyi yükleyemiyorum çünkü twrp ye giriyor telefonun sistemi de açılmıyor Allah rızası için yardım et.
Stock recovery yüklersen yeterli olur. Yada full yazilimi baştan yükle

Uzun zamandır güncelleme gelmiyor bu modele, derleme numarası aklında mı?

[QUOTE="Barış HIRECE bende vestel venüs v4 var infinitix x os denedim kurdu başarı şekilde başlatırken hesap ayarlarında hatalı girdiniz diyip twrp yine attı stock rom 2 partdan oluşuyor bir yardım edermisin

Merhabalar. Ben bir - bir buçuk sene önce venus v4 telefonuma twrp recovery yükleyip supersu ile root yapmıştım. Şimdi ise telefonumu stock hale getirmek istiyorum. Stock rom dosyalarını indiriyorum şu anda. Sp Flash Tool ile stock romu flashlasam yetiyor mu? Ekstradan bir şey indirmem vs. gerekiyor mu?

Geri
Üst Alt