ysfakc

Üye
Merhaba dostlar, başlıkta da belirttiğim gibi Vestel Venüs V5 çekmiyor sahte şebeke veriyor.

Telefon ilk açıldıgında 15 20 dk sorun yok arama yapıyor ve ulaşılabiliyor.

Ama ilerleyen süreçte cihaza ulaşılamıyor ve arama denendiğinde sadece aranıyor ekranında kalıyor, arasada en az 1 2 dk bekledikten sonra arıyor.

Cihaza imei repair işlemi yaptık. Acaba sebebi bu mudur yoksa donanımsal mı ?

Vestel konusunda tecrübeli ustalarımdan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba dostlar, başlıkta da belirttiğim gibi Vestel Venüs V5 çekmiyor sahte şebeke veriyor. Telefon ilk açıldıgında 15 20 dk sorun yok arama yapıyor ve ulaşılabiliyor. Ama ilerleyen süreçte cihaza ulaşılamıyor ve arama denendiğinde sadece aranıyor ekranında kalıyor, arasada en az 1 2 dk bekledikten sonra arıyor. Cihaza yeni imei yazdık acaba sebebi bu mudur yoksa donanımsal mı ? Vestel konusunda tecrübeli ustalarımdan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler..
Farkli versiyonlardaki stock romlari dene abi.
Olmazsa bir custom rom yapariz sana.
O da olmazsa donanimsaldir zaten.

Merhaba dostlar, başlıkta da belirttiğim gibi Vestel Venüs V5 çekmiyor sahte şebeke veriyor.

Telefon ilk açıldıgında 15 20 dk sorun yok arama yapıyor ve ulaşılabiliyor.

Ama ilerleyen süreçte cihaza ulaşılamıyor ve arama denendiğinde sadece aranıyor ekranında kalıyor, arasada en az 1 2 dk bekledikten sonra arıyor.

Cihaza imei repair işlemi yaptık. Acaba sebebi bu mudur yoksa donanımsal mı ?

Vestel konusunda tecrübeli ustalarımdan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler..

usta cihaz halen sendemi sendeyse QCN aldınmı yedegini makinenin _?

Evet bende biri ile oynadim ama digeri hic kurcalanmadi onda da aynı sorun var

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Imei yazdgimiz cihazin yok. Iki adet var ikincisinde de ayni sorun var onun imeisi ile oynanmadi orjinal

ozman o orjinal olanın QCN yedegini cekip editleyip düzenleye biliriz illa birinden biri olur otekindede donanımsal olabilir ucak modu acık diyormu imei le oyananda _? oyle diyorsa aynı QCN i onada yazılıp denenir sonrasında power entegresi sorunu onun power entegresinden yapıyor.. genelleme QCN cekebilirmisin box yada Qfil kullana biliyormusun_?

ozman o orjinal olanın QCN yedegini cekip editleyip düzenleye biliriz illa birinden biri olur otekindede donanımsal olabilir ucak modu acık diyormu imei le oyananda _? oyle diyorsa aynı QCN i onada yazılıp denenir sonrasında power entegresi sorunu onun power entegresinden yapıyor.. genelleme QCN cekebilirmisin box yada Qfil kullana biliyormusun_?

Ustam şu konuya bir bakarsan sevinirim ; Yardım - Vestel Venüs Z10 Şebeke Problemi

Hocam ucak modu ile ilgili sorun yok ilk açıyorsun 15 20 dk cekip ulasilamiyora düşüyor. Qfil evet kullanabilirim

Son düzenleme:
face book varmı usta sende beni eklermisin ordan gerekirse görüntülü sohbet yapalım anlatayım yada baglanayım sana

face book varmı usta sende beni eklermisin ordan gerekirse görüntülü sohbet yapalım anlatayım yada baglanayım sana
Teşekkür ederim hocam cok makbule geçer. Ozelden ulasayim size

1 tanesini çözelim seninkinede bakarız ustam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt