reis kussura bakma pc güncelleme yaptı fln uzun sürdü

system_17 imgde bir sorun var sizin yaptığınız işlemleri farklı sitelerden stock romu indirerek deneyeceğim
hatta 1.15 yerine
1.13 yapsam olurmu?

Reis pcnin durumunu sende gördün çok yavaş ayrıca pcye ulaşmak zor oluyor dün akşam uğraşacak zamanım olmadı ama qpstnin tüm sürümlerini denemeyi kafaya koydum aslında umarım stock romlarda sıkıntı yoktur pazar günü için v6sı olan bir arkadaşla sözleştim onun tele twrp kurup yedek alıp otg veya sd ile kendi telime kurmayı deneyeceğim umarım olur olmazsada son çare seni yoracağım reis ama pazara kadar uğraşmayı düşünüyorum ve bu forumdaki takibi ve yardımlaşmayı hiç bir forumda görmediğimi belirtmek isterim gerçekten iyi insanlarsınız ama z10 kullanıcılarını kıskandım forumda gezerken baktımda z10 a baya bir destek var umarım v6 içinde böyle bir destek olur :') yardımın ve düşünceliliğin için saol reis ama eğer bana pazardan önce bir twrp yedeği bulabilirsen bu kardeşini sevindirmiş olursun saygılar?

Orijinal fabrika yazılımıdır. QFIL ile yükleyebilirsiniz.
[Gizli içerik]

Yapılan işlemlerden kullanıcının sorumlu olduğunu unutmayın.
Merhaba hocam elimde v6x cihaz var Qfil ile yazılım atmaya çalısıyorum ama sürekli sahara fail hatası alıyorum. internette bir çok çözüm yolu buldum fakat hiç biri işe yaramadı. Bu cihaza hafıza kartı, sp tools yada farklı bir uygulama ile yazılım atabilirmiyim?

Merhaba hocam elimde v6x cihaz var Qfil ile yazılım atmaya çalısıyorum ama sürekli sahara fail hatası alıyorum. internette bir çok çözüm yolu buldum fakat hiç biri işe yaramadı. Bu cihaza hafıza kartı, sp tools yada farklı bir uygulama ile yazılım atabilirmiyim?
Denenmiş Yazılımları Sitemizde Mvcut İndiip Deneyebilrsiniz

Mirackle c***k ile dene. Bazen qfil hata veriyor ama umt VS yazıyor

Geri
Üst Alt