Çözüldü Vestel Venüs Z20 IMEI Repair İşlemi

slm arkadaşlar. Cihazı Boot to QMMI moduna nasıl alacağız. bunuda bi yazarsanız iyi olur.beceremedim bi türlü tşkrler.

slm arkadaşlar. Cihazı Boot to QMMI moduna nasıl alacağız. bunuda bi yazarsanız iyi olur.beceremedim bi türlü tşkrler.
Tahminim büyük ihtimalle ses kısma ve ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayarak.​

Tahminim büyük ihtimalle ses kısma ve ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayarak.
bunu yapınca cihaz edl moda giriyor. ses kısmayla fastboot moda falan alıyorum ama. o menudada QMMI modu seçeneği çıkmıyor. restart bootloader. power of.reboot recovery gibi sekmeler var ama. qmmı modu seçeneği yok.

bunu yapınca cihaz edl moda giriyor. ses kısmayla fastboot moda falan alıyorum ama. o menudada QMMI modu seçeneği çıkmıyor. restart bootloader. power of.reboot recovery gibi sekmeler var ama. qmmı modu seçeneği yok.
Yazılımın içinden boot.img ile root yapıp diagnostics açın sonra WriteDual programı ile yazın.​

çözüm: 1,27 yazılım içinden boot dosyasını magisk ile patch yapın ve umt ile edl modunda advanced flash bölümünden boot_a boot_b partitionlara yazdırın diag root ile açın root: root şifre: gsmturkey

#*20081111#
daha sonra gelen menuden Switch on yapın.

writedual veya herhangi bi qualcom box ile işlem yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt