Zenlty

Firmware Team Leader at OMIX Mobile Technology
VIP Üye

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel Venüs Z20 Qfil Stock rom paylaşacağım. Yazılımı Qfil programı ile yükleyebilirsiniz. Yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

İlk olarak technodevs.org da yayınlanmıştır. Buraya da ekliyorum faydalanalım.
Kuruluma geçmeyeceğim Qualcomm ChipSet rehber hazırladım onu okuyarak yapabilirsiniz.

TIKLA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel Venüs Z20 Qfil Stock rom paylaşacağım. Yazılımı Qfil programı ile yükleyebilirsiniz. Yükleme konusunda takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Kuruluma geçmeyeceğim Qualcomm ChipSet rehber hazırladım onu okuyarak yapabilirsiniz.

TIKLA
dosya eksik galiba QFL dosya secicem cıkmıyor

browse dedigimde dosya görünmüyor
Dosya eksik inmiş veya arşivden eksik çıkmış olabilir. Bizzat denedim bu yazılımı sorun yok.
Ekran Alıntısı.PNG

dosyanın içinde
prog_emmc_ufs_firehose_Sdm660_ddr
dosyası var lakin cıkmıyor sececegim zaman

Ekli dosyalar

• IMG_20190129_122401-min.jpg
    IMG_20190129_122401-min.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 166
dosyanın içinde
prog_emmc_ufs_firehose_Sdm660_ddr
dosyası var lakin cıkmıyor sececegim zaman
Tekrar indirin hocam. Mümkün değil dosyanın bozuk olması. Yetkili arkadaşımız da bizzat denemiş.

ustam dosya bozuk inmediki saglam cıkardım firehose dosyasıda var zaten içinde
Hocam elinizde herhangi bir box veya dongle var mı? UMT Dongle veya EFT Dongle bunlara benzer Qualcom işlemcili cihazlara yazılım yükleyen bir araç ile denermisiniz.

UMT Dongle QcFire Tool ile bir deneyin.
UMT Dongel la yükledim sorunsuz bir şekilde ustam tsk ederim lakın cihaz vestel yazıp kapanıp acılıyor fastboot geciyor geldigindede sorun buydu yazılımıda fuul yedi tekniksel bir sorun mu acaba ?

Ekli dosyalar

• IMG_20190130_112708_1-min.jpg
    IMG_20190130_112708_1-min.jpg
    691.9 KB · Görüntüleme: 152
UMT Dongel la yükledim sorunsuz bir şekilde ustam tsk ederim lakın cihaz vestel yazıp kapanıp acılıyor fastboot geciyor geldigindede sorun buydu yazılımıda fuul yedi tekniksel bir sorun mu acaba ?
1.23 denediyseniz bir de 1.27 deneyin. Şimdilik donanımsal bir sorun gibi gözüküyor.

Yazılımı yükleyip gene açmıyor ise büyük ihtimalle donanım.

TIKLA
DOSYANI GÖRMÜR
QIFL

Geri
Üst Alt