Custom Rom Vestel Venus V3 5580 MIUI 8.3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gizli İçerik
Öncelikle portladığı için @Barış MIZRAKLI teşekkürler.

1.png

- DİKKAT! Bu işlem sonucunda garanti dışı kalacak. Cihazınızda oluşabilecek hasarlardan sadece kullanıcı sorumludur.

- Full Backup almanızı tavsiye ederim.
Aşağıdaki linklerden rom dosyasını, root dosyasını ve gapps dosyasını indirip cihazın hafızasına atın.
TWRP açıp Wipe bölümünden Full Wipe yapın ve ana menüye dönüp Install bölümünden sırasıyla rom, gapps ve root dosyalarını yükleyin. En son Reboot butonuna tıklayarak cihazı yeniden başlatın. İlk açılış 10-15 dakika sürebilir.

- 4G pasif (Stock romda Nv-Ram gibi bölümlerin yedeğini alıp MiUI'da geri yükleyerek sorunu çözdüm.)
- Ara sıra gelen IMEI uyarısı (Cihazınız çift sim ise bu uyarıyı almazsınız. Tek sim ise 2. imei yazarak sorunu çözebilirsiniz.)

Telefona romu attım wipe sıfırladım,install dan yükledim, sorunsuz hatasız yüklendi. Şuan yaklaşık 30 dk dır açılmasını bekliyorum. Açılırken ekrana gelen MIUI8 ekranında takılı kaldı sürekli gidip geliyor bi gelişme yok ne yapmalıyım. Daha bekleyeyim mi yoksa tekrardan mı romu yükleyeyim?

Telefona romu attım wipe sıfırladım,install dan yükledim, sorunsuz hatasız yüklendi. Şuan yaklaşık 30 dk dır açılmasını bekliyorum. Açılırken ekrana gelen MIUI8 ekranında takılı kaldı sürekli gidip geliyor bi gelişme yok ne yapmalıyım. Daha bekleyeyim mi yoksa tekrardan mı romu yükleyeyim?
Epic Rom yazısı geldi mi? Eğer gelmediyse romu tekrar kur, supersu yükle ve yeniden başlat.
Tıkla İndir

Gapps olarak verilen eklentiyi kurmamışım. bu gapps nedir ne işe yarar? linke girdiğimde önüme büssürü sürüm çıkıyor hangisini seçicem bilgi alabilirmiyim acabaa:)
Gaps google uygulamalarını barındırır. Google play vb vb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt