Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Xiaomi Mi Note 10 Tucana cihazına IMEI Repair işlemini anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde GSM Turkey Xiaomi Tool olmasi lazım

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Xiaomi Mi Note 10 Tucana cihazına IMEI Repair işlemini anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde GSM Turkey Xiaomi Tool olmasi lazım

Hocam tüm Xiaomi Qualcomm cihazlarda işe yarıyor mu toolunuz? (Note 8, Note 9 Pro Mi 9T vesiare) Bir de QCFire kullanıyormuş gibi randıman alabilir miyiz toolunuzdan, root, efs silme ve repair işlemlerinin hepsi oluyor sanırım. Ayrıca cihazın orijinal QCN dosyasını kullanarak repair yapıyor sanırım tool. UMT alacaktım ancak bu tool tüm işlerimi görecekse bunu almayı tercih edebilirim. Fiyat bilgisi öğrenebilir miyim rica etsem.

Hocam tüm Xiaomi Qualcomm cihazlarda işe yarıyor mu toolunuz? (Note 8, Note 9 Pro Mi 9T vesiare) Bir de QCFire kullanıyormuş gibi randıman alabilir miyiz toolunuzdan, root, efs silme ve repair işlemlerinin hepsi oluyor sanırım. Ayrıca cihazın orijinal QCN dosyasını kullanarak repair yapıyor sanırım tool. UMT alacaktım ancak bu tool tüm işlerimi görecekse bunu almayı tercih edebilirim. Fiyat bilgisi öğrenebilir miyim rica etsem.
Toolda eklenen herşey %100 çalışıyor sorunsuz toolumuzu tam bitirmedik UMT Box'daki RSA yöntemi imei repair var onu eklemeyle ugraşıyoruz onuda bitirdiğimizde yayinlayacagız fiyatı belli olucak tüm cihazları ben bunla yapıyorum sorun yok V1.0.1 sürümünü bir günlügüne deneyebilirsiniz

Ustam dft uygulamasını paylaşma ihtimaliniz var mı?

Bootloader kapalı cihazlara işlem yapabiliyormuyuz bu yazılımla birde fiyat bilgisi alabilirmiyim

merhaba
mi note 10 lite toco
repair sonra factory reset atinca baseband imei ucuyor!
bi care varmi?

kolay gelsin hocam almak istiyorum yardımcı olur musun

Bu işlemi yapabilmek için elinizde
GSM Turkey Xiaomi Tool olmasi lazım

mi tool almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

mi tool almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

s.a ustalar mi note 10 tucana modelini rootladıktan sonra redmi note 8 yöntemi ile repair yapablirmiyiz umt cihazıyla .

ustam efs sıfırlamak içib twrp de denedim olmadı umt ile denedim yine olmadı nerede hata yapıyorum

Umt ile efs resetliyorum 2 IMEI de yerin de duruyor bu normal mi ?

Geri
Üst Alt