Yardım Vivo V7 Bootloader ve TWRP Yükleme Sorunu

prens45

Üye
vivo v7 bootloder kilidini komutla açmaya çalışırken unknown command or device locked diyor ve twrp yükleyemiyorum

umt yok yazılımı bulup indireyim recovery mi lazım?
Cihazı fastboot modunda alın ve twrp yüklemeye çalışın. Verdiği hatayı resim atarmısın veya yazı bakalım. Yazılımın içinden boot.img lazım.

Cihazı fastboot modunda alın ve twrp yüklemeye çalışın. Verdiği hatayı resim atarmısın veya yazı bakalım. Yazılımın içinden boot.img lazım.
twrp yi attığını söylüyor fastboot flash recovery recovery.img komutuyla ama kendi recovery si açılıyor

twrp yi attığını söylüyor fastboot flash recovery recovery.img komutuyla ama kendi recovery si açılıyor
fastboot boot recovery.img şeklinde atın. Sonra bekleyin cihaz kendisi twrp modda açılacak.

twrp oldu çok sağol ustam.şimsi root için super su mu kurayım sd card ile yada başka yolu var mı
Android 7.0 olduğu için SuperSU 2.82 kurun.

Önce twrp içinden format atın.

Ardından ne olur ne olmaz diye TWRP yedeğini alın cihazın hafıza kartına.

Sonra hafıza kartına SuperSU 2.82 atıp yükleyin.

Android 7.0 olduğu için SuperSU 2.82 kurun.

Önce twrp içinden format atın.

Ardından ne olur ne olmaz diye TWRP yedeğini alın cihazın hafıza kartına.

Sonra hafıza kartına SuperSU 2.82 atıp yükleyin.
twrp yedek alamadı format atamadı telefon açılmıyorda kapanmıyorda

twrp yedek alamadı format atamadı telefon açılmıyorda kapanmıyorda
TWRP yükledikten sonra WİPE kısmında Yes yazarak format atacaksınız. Ardından cihaz hafızası gözükecek. Ve Backup kısmından full yedek alınacak.

Sonra hafıza kartına SuperSU 2.82 atıp yükleme yapılacak cihaz yeniden başlatılacak bu kadar.

TWRP yükledikten sonra WİPE kısmında Yes yazarak format atacaksınız. Ardından cihaz hafızası gözükecek. Ve Backup kısmından full yedek alınacak.

Sonra hafıza kartına SuperSU 2.82 atıp yükleme yapılacak cihaz yeniden başlatılacak bu kadar.
bi sürü kırmızı yazı çıktı sonra telefon vivo ekranında kaldı qfil yazılımı gösterince donup kalıyor.rom da atamıyorum

bi sürü kırmızı yazı çıktı sonra telefon vivo ekranında kaldı qfil yazılımı gösterince donup kalıyor.rom da atamıyorum
Uygun TWRP değilse ondan yapar. Cihazı edl moda alıp yazılımı yükleme yapın. Donma sorunu Qfil sürümünü değiştirin. Windwos 10 da stabil değil.

Geri
Üst Alt