VIVO Y91C 1820 NVRAM İsteği

mirzeyev85

Üye
Selam Aleykum arkaşlar....elimde vivo y91c modeli var yazilim yazdikdan sonra cihazda nvram bozuldu...elinizde sağlam nvram olan varmi ve ya çözüm öneriniz nedir.
cm2 ile işlem yapdikda nvram yok uyarisi alıyorum lutfen yardim edin...şimdiden teşekkürler

Selam Aleykum arkaşlar....elimde vivo y91c modeli var yazilim yazdikdan sonra cihazda nvram bozuldu...elinizde sağlam nvram olan varmi ve ya çözüm öneriniz nedir.
cm2 ile işlem yapdikda nvram yok uyarisi alıyorum lutfen yardim edin...şimdiden teşekkürler
Cihazın ayarlardan telefon modeli tam nedir? Birde ayarlarda ana bant sürümü olarak ne yazıyor.​

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-04-19 at 14.18.32.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-19 at 14.18.32.jpeg
    73.7 KB · Görüntüleme: 25
Base band sağlam duruyor. Normal şartlarda bu cihaz IMEI Repair olur. CM2 de base band Fix vardı onu deneyin. Diğer araçlar ile de deneme yapabilirsiniz. Maui meta, Chimera Tool, NCK Dongle gibi.​

Base band sağlam duruyor. Normal şartlarda bu cihaz IMEI Repair olur. CM2 de base band Fix vardı onu deneyin. Diğer araçlar ile de deneme yapabilirsiniz. Maui meta, Chimera Tool, NCK Dongle gibi.
hepsinnen yaptdim ustam...nvram bozuk nvram backub yapmak istedigimde empty yaziyor...onun icinde duzelmiyor saglam bir nvram duzeltir sorunu...maui meta ilede yapdikda ayni nvram hatasi veriyor

hepsinnen yaptdim ustam...nvram bozuk nvram backub yapmak istedigimde empty yaziyor...onun icinde duzelmiyor saglam bir nvram duzeltir sorunu...maui meta ilede yapdikda ayni nvram hatasi veriyor
Yazdığınız yazılım içinde nvram dosya yok mu?​

Yazdığınız yazılım içinde nvram dosya yok mu?
yazdigimda yok amma baska backub yazlimlarda nvram.bin file var...memory toola yuklemeye calisdigmda hata veriyor (ERR : SEC_IMG_TYPE_MISMATCH) full flash denedim sorun ayni...elimdeki romda scater file editleyib nvram acdim manuel nv rami secdim yazlin basliyor nvrama catdiginda ayni hatayi aliyorum...

Son düzenleme:
yazdigimda yok amma baska backub yazlimlarda nvram.bin file var...memory toola yuklemeye calisdigmda hata veriyor (ERR : SEC_IMG_TYPE_MISMATCH) full flash denedim sorun ayni...elimdeki romda scater file editleyib nvram acdim manuel nv rami secdim yazlin basliyor nvrama catdiginda ayni hatayi aliyorum...
Ben genelde her zaman MTK cihaza yazılım yüklemeden önce yedeğini alırım. Sonra yazılımı yükler işlemini yaparım.​

Ben genelde her zaman MTK cihaza yazılım yüklemeden önce yedeğini alırım. Sonra yazılımı yükler işlemini yaparım.
cihaz bana geldiginde tamamen acilmiyodu...bende yine cm2 mt2 ile yedek aldim ancak aldigim yedek bozuk herhalde ise yaramiyor..saglam bir cihazdan backub etmem lazim

cihaz bana geldiginde tamamen acilmiyodu...bende yine cm2 mt2 ile yedek aldim ancak aldigim yedek bozuk herhalde ise yaramiyor..saglam bir cihazdan backub etmem lazim
SigmaKey Box ile denediniz mi? Veya root yapıp araçlar ile denediniz mi?

Bu cihazın sağlam yedeğini bulmak için aynı cihazdan olması lazım. Oda çok zor.​

Geri
Üst Alt