Bilgi Vivo Z3X Tanıtıldı

silivriserdar

Genel Moderator
d627bfb2e9f31af1c1610e8503730deb.jpg

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, yenilikçi akıllı telefon çözümleriyle sıkça gündeme geliyor. En ucuz fiyata en performanslı akıllı telefonu, fiyat/performans akıllı telefonu, üretme politikasıyla birçok kullanıcının gönlünü kazanan Vivo, yepyeni bir akıllı telefonunu daha bugün duyurdu.

6,26 inçlik 2280x1080 çözünürlüğünde, çentikli, IPS Full HD+ ekrana sahip olan Vivo Z3x, gücünü ise Qualcomm'un Snapdragon 660 yonga setinden alıyor. Ana kamerası f/2,0 diyafram açıklığında ve 13 MP çözünürlüğünde olan cihaza bir de derinlik sensörü eşlik ediyor. Bahsi geçen Vivo Z3x'in, geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtılan Vivo Z1'den donanımsal olarak tek farkı ise 16 MP çözünürlüğünde olan ön kamerası olarak karşımıza çıkıyor.

Vivo Z3x'in Teknik Özellikleri
Ekran: 6,26 inçlik, 19:9 en/boy oranında, 2280x1080 çözünürlüğünde, IPS, Full HD+
İşletim sistemi: Android 9.0 Pie
İşlemci: Qualcomm Snapdragon 660
RAM: 4 GB
Hafıza: 64 GB (microSD ile 256 GB'a kadar artırılabilir)
Batarya: 3.260 mAh
Arka kamera: f/2,2 diyafram açıklığında, 13 MP çözünürlüğünde ana kamera, f/2,4 diyafram açıklığında 2 MP çözünürlüğünde derinlik sensörü
Ön kamera: f/2,0 diyafram açıklığında 16 MP çözünürlüğünde ön kamera
Bağlantılar: Micro USB 2.0, 4G VoLTE, Wi-Fi b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 LE, GPS

Kırmızı, mor ve siyah renk seçeneklerine sahip olan Vivo Z3x, 180 dolar fiyat etiketiyle 1 Mayıs tarihinde ön siparişe açılacak. Cihazın satışları ise ön siparişi takip eden bir hafta içerisinde başlayacak. Vivo'nun yeni giriş seviyesi akıllı telefonu hakkındaki görüşlerinizi siz de bizlerle paylaşabilirsiniz.​

Eyvallah abi eline sağlık sağol. Ben yeni bir box çıktı sandım :)

d627bfb2e9f31af1c1610e8503730deb.jpg

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, yenilikçi akıllı telefon çözümleriyle sıkça gündeme geliyor. En ucuz fiyata en performanslı akıllı telefonu, fiyat/performans akıllı telefonu, üretme politikasıyla birçok kullanıcının gönlünü kazanan Vivo, yepyeni bir akıllı telefonunu daha bugün duyurdu.

6,26 inçlik 2280x1080 çözünürlüğünde, çentikli, IPS Full HD+ ekrana sahip olan Vivo Z3x, gücünü ise Qualcomm'un Snapdragon 660 yonga setinden alıyor. Ana kamerası f/2,0 diyafram açıklığında ve 13 MP çözünürlüğünde olan cihaza bir de derinlik sensörü eşlik ediyor. Bahsi geçen Vivo Z3x'in, geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtılan Vivo Z1'den donanımsal olarak tek farkı ise 16 MP çözünürlüğünde olan ön kamerası olarak karşımıza çıkıyor.

Vivo Z3x'in Teknik Özellikleri

Ekran: 6,26 inçlik, 19:9 en/boy oranında, 2280x1080 çözünürlüğünde, IPS, Full HD+

İşletim sistemi: Android 9.0 Pie

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 660

RAM: 4 GB

Hafıza: 64 GB (microSD ile 256 GB'a kadar artırılabilir)

Batarya: 3.260 mAh

Arka kamera: f/2,2 diyafram açıklığında, 13 MP çözünürlüğünde ana kamera, f/2,4 diyafram açıklığında 2 MP çözünürlüğünde derinlik sensörü

Ön kamera: f/2,0 diyafram açıklığında 16 MP çözünürlüğünde ön kamera

Bağlantılar: Micro USB 2.0, 4G VoLTE, Wi-Fi b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 LE, GPS

Kırmızı, mor ve siyah renk seçeneklerine sahip olan Vivo Z3x, 180 dolar fiyat etiketiyle 1 Mayıs tarihinde ön siparişe açılacak. Cihazın satışları ise ön siparişi takip eden bir hafta içerisinde başlayacak. Vivo'nun yeni giriş seviyesi akıllı telefonu hakkındaki görüşlerinizi siz de bizlerle paylaşabilirsiniz.
abi konuyla alakali degil ama sana buradan ulasabilicegimi düşündüm benim tel galaxy prime2 ben galaxy prime root u yukledigim icin tel açılmıyor odin den stock rom yukliyicem ama telefonu sıfırladigim icin oem kapali o yuzden odin teli görmüyor ne yapmaliyim

Geri
Üst Alt