Tavsiye Vodafone Faturalı ve Faturasız Tarifeler

ozmeniletisim71

VIP Üye
Faturalı Tarifeler
v faturalı.png

Faturasız Tarifeler

v faturasız.png

ustam bunların abone alımı kapandı diye biliyorum yanlışmıyım?
en azından devreden uyumlu 2 tarifesinden eminim :)

ustam bunların abone alımı kapandı diye biliyorum yanlışmıyım? :)
yok ustam ben kendim geçtim 750dk 1000 sms 3gb tabi son gelişmeden henüs haberim yok ama yeni liste gelirse edit yaparım hemen
şimdi resmi sitesine baktım ve hala bunlar orda yer alıyor belki içlerinden bazılarını bitirmiş olabilirler

Son düzenleme:
Turkcell Kadar acımasız Geçiren bir firma görmedim ben. Birde Bazı baz istasyonları ELUX ile yayın yapmakta bu GSM bandında ******** ********* Youtube Whatsapp çalışmamakta 72 saat süreliğine yasaklama getiriyor. Hattınız Turkcell dahi olsa 72 saat sadece chrome kullanıyorsunuz. Kaç kere yazdım şikayet ettim çözümü dahi tarafımdan buldum hala da aynı yayınla devam etmekte. Tam bir fiyasko

Turkcell Kadar acımasız Geçiren bir firma görmedim ben. Birde Bazı baz istasyonları ELUX ile yayın yapmakta bu GSM bandında ******** ********* Youtube Whatsapp çalışmamakta 72 saat süreliğine yasaklama getiriyor. Hattınız Turkcell dahi olsa 72 saat sadece chrome kullanıyorsunuz. Kaç kere yazdım şikayet ettim çözümü dahi tarafımdan buldum hala da aynı yayınla devam etmekte. Tam bir fiyasko
@Aydar usta duymasın ?

arkadaslar biliyorsunuz ki turkiyede kontor sistemi kotu yani paketleri kotu ve pahali
10gb 10 saat konusme gibi en yuksek paket ler boyle
ama gunumuzun zamani hersey internet yani demek istedigim 20gb 30gb 60gb gibi paketler lazim
melesa ben yurd disindayim kullandigim hat libera 60 gb 10 saat konusma + 50 ulke dahil ve 100kr
turk tl ile 85 tl ve faturasiz bide
turkiye boyle proje nasil yapariz

PTTCELL Kullanıyorum 5 senedir hiç sorun yaşamadım fiyat konusunda olsun internet olsun :D

Faturalıda gerçekten hepside geçiriyor. Turkcell 1. sırada arkasından vodafone geliyor. En masum olanı türktelekom idi o da bu aralar zam yaptı paketlerine

Geri
Üst Alt