Yardım Vodafone Smart 6 995N Wi-Fi ve SIM Kart Sorunu

anaxa91

Üye
Öncelikle merhaba herkese kolay gelsin. Benim karşılaştığım şöyle bir problem var cihaza Vodafone Smart Ultra 6 995N Türkçe Stock Rom konusunda belirtildiği gibi Qfil ile 5.1.1 stok rom yükleme işlemi yaptım işlem hatasız tamamlandı, cihaz kurulum ekranına geldi fakat wifi bulmuyor ayrıca simkart taktım fakat onu da okumadı wipe data ve format işlemleri uyguladım. Daha cihazda twrp yüklü olduğundan 6.0.1 indirip hafıza kartı ile yüklemeyi denedim hata verdi hatayı ekte baylaşacağım. Şuan da cihazı kurulum ekranına kadar açabiliyorum. Sizce problem nedir?

Ekli dosyalar

• 20200220_105419.jpg
    20200220_105419.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 55
Öncelikle merhaba herkese kolay gelsin. Benim karşılaştığım şöyle bir problem var cihaza Vodafone Smart Ultra 6 995N Türkçe Stock Rom konusunda belirtildiği gibi Qfil ile 5.1.1 stok rom yükleme işlemi yaptım işlem hatasız tamamlandı, cihaz kurulum ekranına geldi fakat wifi bulmuyor ayrıca simkart taktım fakat onu da okumadı wipe data ve format işlemleri uyguladım. Daha cihazda twrp yüklü olduğundan 6.0.1 indirip hafıza kartı ile yüklemeyi denedim hata verdi hatayı ekte baylaşacağım. Şuan da cihazı kurulum ekranına kadar açabiliyorum. Sizce problem nedir?
Bu Romda Hiç Bir Sorun Çıkmamıs Telefonda Donanımsal Sorun Olabilir.

Tekrar Yazilim Atarak.
Hocam cihaza qfil ile yazılım atıyorum ama kalkmıyor. hafıza kartı ile yükleme yapıyorum twrp de açılıyor yükleme yaparken hata alıyorum bir çok rom denedim ama hepsi aynı hatayı verdi. acaba custom rom denesem açabilirmiyim?

Hocam cihaza qfil ile yazılım atıyorum ama kalkmıyor. hafıza kartı ile yükleme yapıyorum twrp de açılıyor yükleme yaparken hata alıyorum bir çok rom denedim ama hepsi aynı hatayı verdi. acaba custom rom denesem açabilirmiyim?
Denemek Lazım.

Nerede ikamet ediyorsun Dün aynı sorunu giderdim

Elimde vodafone smart ultra 6 cihaz var. Telefoncu rom atti ama artik sim kartı ve wifi okumuyor. Bunu nasil giderebilirim. Yardımcı olursaniz sevinirim

Persist dosyası bozulmuştur büyük ihtimal fastboot modunda dosya tekrar yuklenirse duzelir

Nerede ikamet ediyorsun Dün aynı sorunu giderdim
s.a hocam bende aynı sorunu yaşıyorum bende şebeke geliyor simkartta sorun yok yalnız wifi ve kamera açılmıyor sanırım wifi ve kaöera dosyalatını yüklemiyor yazılım dosyaları içinde eksik heralde çünki ilk yazılımda imeide null du sd den yazılım kurunca imei geldi

Persist dosyası bozulmuştur büyük ihtimal fastboot modunda dosya tekrar yuklenirse duzelir
selamün aleyküm ustam bende bu sorunu yaşıyorum wifi fm radyo kamera çalışmıyor persist dosyası elinde varsa ve nasıl kurabilirim yardımcı olursan çok mutlu olurum başka telefonum yok wifi olmayınca internete giremiyorum data pakedim yok telefonum vodafone smart 6

Bu imei null sorunu ve Wifi çalışmama sorunu bende de vardı. lineageos yükleyince düzeldi. belki sizin de işinize yarar. twrp vardı cihazımda.
link:MediaFire

Geri
Üst Alt