• z3x Yeni Sürüm Yayınlandı!

Android 8 ve 9 Sürümleri için repair işlemlerini yapabiliyor.

Bu işlemler için hesabınızda Kredi olması gerekmekte.

GsmTurkey Güvencesiyle kredi almak için Telegram Grubumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Vodafone Smart Pro 7 Yazılım Lazım

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
14,750
14,519
113
36
Vodafone Smart Pro 7 yazılım lazım
sd kart olmayan
Burada bulunan konuda da daha önce aramışız ama bulamamışız.

Bu cihaz Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 işlemcili bir cihaz.

Yurt dışında ismi Vodafone Smart Platinum 7 olarak geçiyor. VFD-900 olarak model numarası var.

Yurt içinde de ismi Vodafone Smart Pro olarak geçiyor. Elime geçerse UMT Dongle QcFire ile yazılımını çekerim. Yazılımı olmayan cihazlar listemizde de bu cihaz var.

krdndm

Yeni Üye
11 May 2019
7
4
3
Burada bulunan konuda da daha önce aramışız ama bulamamışız.

Bu cihaz Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 işlemcili bir cihaz.

Yurt dışında ismi Vodafone Smart Platinum 7 olarak geçiyor. VFD-900 olarak model numarası var.

Yurt içinde de ismi Vodafone Smart Pro olarak geçiyor. Elime geçerse UMT Dongle QcFire ile yazılımını çekerim. Yazılımı olmayan cihazlar listemizde de bu cihaz var.
Üsdat ben sana durumu anlataım istiyorum .Telefon ekranı bu sekılde tuş kombinasyonu ile bundan baska bi yere girmiyor .bilgisayarda Qualcımm HS-USB QDLoader 9008 olarak görünüyor ,telefon kapalı oldugunda kabloyu takınca gidiyor resimdeki ekran gelince qualcoom geliyor .cmd den de herhangi bir kod işlemiyor .ben dilinizi çok iyi bilmirem ona göre rica ediyorum ne yapmam lazım azdan cokdan anlatın lütfen

Ekli dosyalar

Kerem47

Süper Kullanıcı
Moderator
13 Eki 2018
1,434
3,563
113
17
İstanbul
Üsdat ben sana durumu anlataım istiyorum .Telefon ekranı bu sekılde tuş kombinasyonu ile bundan baska bi yere girmiyor .bilgisayarda Qualcımm HS-USB QDLoader 9008 olarak görünüyor ,telefon kapalı oldugunda kabloyu takınca gidiyor resimdeki ekran gelince qualcoom geliyor .cmd den de herhangi bir kod işlemiyor .ben dilinizi çok iyi bilmirem ona göre rica ediyorum ne yapmam lazım azdan cokdan anlatın lütfen
Bir üstteki @silivriserdar abinin yazdıgına bakın Bilgi - Mobile Upragade Tool V5.2.1

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
14,750
14,519
113
36
programı da denedim cihazın modeli yok zaten ve tuş kombınasyonu istiyor .fakat telefon ses + güç tuşu ile acılmıyor zaten .ses-güç tuşuda yukardaki resim cıkıyor
5.1.8 sürümünde modeli var. Cihazın şarjı bitsin sonra ses kısma ve ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

krdndm

Yeni Üye
11 May 2019
7
4
3
5.1.8 sürümünde modeli var. Cihazın şarjı bitsin sonra ses kısma ve ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

hayırlı sabahlar .
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
.microsoftun da bi yaaılımı varmıs onu bi deneyim olmazsa onuda deniyecem. haber veririm olup olmadıgını ilginden dolayı cok tesekkür edirem

krdndm

Yeni Üye
11 May 2019
7
4
3
hayırlı sabahlar .
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
.microsoftun da bi yaaılımı varmıs onu bi deneyim olmazsa onuda deniyecem. haber veririm olup olmadıgını ilginden dolayı cok tesekkür edirem

selam .bi türlü olmadı arkadaşim .edl modunda sadece miflash görüyor telefonu ona da uygun flash bulamadım .kesinlikle tuş kombinasyonları işe yaramıyor .ne yaparız bir fikrin varmı

Üst Alt