Yardım Vodafone Smart Pro 7 Yazılım Lazım

Vodafone Smart Pro 7 yazılım lazım
sd kart olmayan
Burada bulunan konuda da daha önce aramışız ama bulamamışız.

Bu cihaz Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 işlemcili bir cihaz.

Yurt dışında ismi Vodafone Smart Platinum 7 olarak geçiyor. VFD-900 olarak model numarası var.

Yurt içinde de ismi Vodafone Smart Pro olarak geçiyor. Elime geçerse UMT Dongle QcFire ile yazılımını çekerim. Yazılımı olmayan cihazlar listemizde de bu cihaz var.

Bilgi - Mobile Upragade Tool V5.2.1

0a3240e17e9c363b948b8e6641795e97.jpg

1ae94e8cd4014c87dfd1b4b90a89162e.jpg

Son düzenleme:

Yurt dışında ismi Vodafone Smart Platinum 7 olarak geçiyor. VFD-900 olarak model numarası var.

Yurt içinde de ismi Vodafone Smart Pro olarak geçiyor. Elime geçerse UMT Dongle QcFire ile yazılımını çekerim. Yazılımı olmayan cihazlar listemizde de bu cihaz var.

Üsdat ben sana durumu anlataım istiyorum .Telefon ekranı bu sekılde tuş kombinasyonu ile bundan baska bi yere girmiyor .bilgisayarda Qualcımm HS-USB QDLoader 9008 olarak görünüyor ,telefon kapalı oldugunda kabloyu takınca gidiyor resimdeki ekran gelince qualcoom geliyor .cmd den de herhangi bir kod işlemiyor .ben dilinizi çok iyi bilmirem ona göre rica ediyorum ne yapmam lazım azdan cokdan anlatın lütfen

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-04-23 at 16.37.28.jpeg
    WhatsApp Image 2019-04-23 at 16.37.28.jpeg
    133.3 KB · Görüntüleme: 51
Üsdat ben sana durumu anlataım istiyorum .Telefon ekranı bu sekılde tuş kombinasyonu ile bundan baska bi yere girmiyor .bilgisayarda Qualcımm HS-USB QDLoader 9008 olarak görünüyor ,telefon kapalı oldugunda kabloyu takınca gidiyor resimdeki ekran gelince qualcoom geliyor .cmd den de herhangi bir kod işlemiyor .ben dilinizi çok iyi bilmirem ona göre rica ediyorum ne yapmam lazım azdan cokdan anlatın lütfen
Bir üstteki @silivriserdar abinin yazdıgına bakın Bilgi - Mobile Upragade Tool V5.2.1

programı da denedim cihazın modeli yok zaten ve tuş kombınasyonu istiyor .fakat telefon ses + güç tuşu ile acılmıyor zaten .ses-güç tuşuda yukardaki resim cıkıyor
5.1.8 sürümünde modeli var. Cihazın şarjı bitsin sonra ses kısma ve ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

hayırlı sabahlar .Burada .microsoftun da bi yaaılımı varmıs onu bi deneyim olmazsa onuda deniyecem. haber veririm olup olmadıgını ilginden dolayı cok tesekkür edirem

selam .bi türlü olmadı arkadaşim .edl modunda sadece miflash görüyor telefonu ona da uygun flash bulamadım .kesinlikle tuş kombinasyonları işe yaramıyor .ne yaparız bir fikrin varmı

selam .bi türlü olmadı arkadaşim .edl modunda sadece miflash görüyor telefonu ona da uygun flash bulamadım .kesinlikle tuş kombinasyonları işe yaramıyor .ne yaparız bir fikrin varmı
Hataya ait video yada resim atın bakalım.

hata resmini ekledim böyle hata veriyor.
Bu cihazdan bir yedek alamadık. Alsaydık umt ile çok işe yarayacaktı

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu cihazdan bir yedek alamadık. Alsaydık umt ile çok işe yarayacaktı

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar bey nasil yukleme yapti acaba nerede hata yapiyorum anlayamadim

denedim olmadı hocam şimdi bir arkadasa verdim telefoncu bir kac işlem yapacak.Baska bir konu için özelden yaza bilirmiyim telefon numarası vere biliyormsunuz.

Ustam bende aynı hatayı aldım %20 oluyor ilerleme kaydetmiyor com düşüyor ne yapabilirim.
Birde vipteki nck dongle çekme yazılımını umt ile yazabilir miyim + olarak o linkte kırılmış.

.merhaba yeniden ,bende bircok yok denedim gerek form sitelerinden gerekse buradan takip ederek en son suanki göruntude bekliyorum umarım olur. nasıl yapıldıgını olursa sizlere buradan yazacagım Tşk .bu form kaliteli ve insanlar iyi tşk. herşey icin

1590252767186.png

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

smart pro 7 nin romunu yabancı sitelerde bende bulamadım flas ile atacaktım yok maalesef. ama vdf 900 uyumlu diye biliyorum bu formda okudum onu kuruyorum suan %80 a geldim ama yukledigim rom özelikleri dusuk yani telefonun orjinal roomu olmadıgı icin misal kamera 16 mp iken bu romda 13 mp ve bircok özelligi böyle umarım acılır suan 4 saatten fazladır başında bekliyorum :)

özellikleri aynı mı acba heyecanla bekliyorum acılınca bilgi verecegim

Tool versiyonu çok önemli ona dikkat edin.
serdar kardeşim merhaba sizden destek istiyorum suasn göruntu şeklinde attıgım dogru gidiyormuyum sizce olur mu vdf 900 romu pro 7 ye uyar mı sizce daha önceki yorum ve önerilieriniz takip ettim sizlerde uğraştınız ama netice cıkmamıstı sanırım :)

Son düzenleme:
.merhaba yeniden ,bende bircok yok denedim gerek form sitelerinden gerekse buradan takip ederek en son suanki göruntude bekliyorum umarım olur. nasıl yapıldıgını olursa sizlere buradan yazacagım Tşk .bu form kaliteli ve insanlar iyi tşk. herşey icin

Ekli dosyayı görüntüle 11983

smart pro 7 nin romunu yabancı sitelerde bende bulamadım flas ile atacaktım yok maalesef. ama vdf 900 uyumlu diye biliyorum bu formda okudum onu kuruyorum suan %80 a geldim ama yukledigim rom özelikleri dusuk yani telefonun orjinal roomu olmadıgı icin misal kamera 16 mp iken bu romda 13 mp ve bircok özelligi böyle umarım acılır suan 4 saatten fazladır başında bekliyorum :)

özellikleri aynı mı acba heyecanla bekliyorum acılınca bilgi verecegim

serdar kardeşim merhaba sizden destek istiyorum suasn göruntu şeklinde attıgım dogru gidiyormuyum sizce olur mu vdf 900 romu pro 7 ye uyar mı sizce daha önceki yorum ve önerilieriniz takip ettim sizlerde uğraştınız ama netice cıkmamıstı sanırım :)
1590259881585.png

SON DURUM %99 A GELİYOR TELEFON ANDROİD OLARAK ACILIYOR KAPANIYOR %100 OLMUYOR KAC KEZ DENEDİM.
aCABA SORUN NEDİR HALA CEKMEDİM KABLODAN TEKRAR TEKRAR ATTIM %100 OLSA ACILACAK ANDROİD LOGOSU GELİYOR TEKRAR KENDİ KENDİNİ ACIP KAPATIYOR :( NE İLLET BİR TELEFON YAA )

Ekli dosyayı görüntüle 11984

SON DURUM %99 A GELİYOR TELEFON ANDROİD OLARAK ACILIYOR KAPANIYOR %100 OLMUYOR KAC KEZ DENEDİM.
aCABA SORUN NEDİR HALA CEKMEDİM KABLODAN TEKRAR TEKRAR ATTIM %100 OLSA ACILACAK ANDROİD LOGOSU GELİYOR TEKRAR KENDİ KENDİNİ ACIP KAPATIYOR :( NE İLLET BİR TELEFON YAA )
Bu model ne yazıkki ana kart arızalı düzelmiyor. Sağlam cihazdan aldığım yedek var onu yüklediğim cihazlar dahi açılmadı.​

Geri
Üst Alt